ویدیوی گلیچ در GTA آپلود کنید و منتظر نابودی به دست راکستار باشید

۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

اگر احیانا مشغول زرنگی کردن در GTA Online هستید، حواستان به کار هایی که می کنید باشد.

 

اگر ویدیویی مربوط به تقلب هایی که در GTA Online انجام می دهید را در یوتوب آپلود کنید، راکستار به سراغتان خواهد آمد.

آخرین یوتوبری که تا الان از برادران هوزر، تهیه کنندگان این عنوان، آسیب دیده است، GoldenGunGames می باشد که یوتوبر معروف این عنوان و سازنده ی گروه EliteGlitchers، طبق پروفایل توییتر او، است.

قطعا اگر می توانستیم، ویدیو های او را برای شما آپلود می کردیم اما تمامی آنها با قدرت هرچه تمام نابود شده اند! و بنده خدا به نظر می رسد که نمی تواند درک کند که چرا راکستار در مورد آپلود کردن این ویدیو ها و از بین بردن سرگرمی بازیکنان واقعی با او مشکل دارد.

توییت دو روز پیش او، یعنی ۲۲ جون، این گونه بود:

بعد از این همه کار و تلاشی که کردم، دیگر خسته شدم. واقعا حس بیرون رفتن از یوتوب را دارم.

یوتوب که توسط ناشر این عنوان، یعنی Take Two، و سازنده ی این عنوان، یعنی راکستار، پشتیبانی می شود، در این دو هفته با ۸ ویدیویی که این یوتوبر آپلود کرد، ۳ بار به او اخطار داد.

سه اخطار در یوتوب به این معناست که دسترسی اکانت شما گرفته شده، تمام ویدیو هایتان پاک شده و اجازه ی ساخت اکانت دوباره از شما گرفته می شود! که واقعا دردناک است.

در توییت دیگر او، همان روز گفت:

الان واقعا کلی حرف از طرف دوستان به من زده شده که من مستحقش بودم، واقعا من چطوری مستحق این کار بودم؟!

تقلب کردن در GTA Online در پلتفرم رایانه شخصی بسیار شایع شده است، اما در نسخه های پلی استیشن فور و اکس باکس وان نیز وجود دارد.

بودن در یک لابی که بازیکنی فناناپذیری دارد، در حالت Passive از اسلحه استفاده می کند، نامرئی است، یا به هر طریقی با سیستم بازی می کند، برای بسیاری از بازیکنان خوشایند نیست و راکستار نمی خواهد که این چنین بی پروا این اتفاق ها بیافتد و راهنمایی در این مورد به بازیکنان داده شود.

اگر این یوتوبر دنبال کسی می گشت که بعد از نابودی ویدیو های او در یوتوب با او هم دردی کند، باید بگویم که کسی وجود ندارد!

خب دوستان، امروز چه درسی گرفتیم؟ از تقلب هایی که در GTA Online انجام می دهید، ویدیو آپلود نکنید. وگرنه توسط سازنده و ناشر از بین می روید، از دسترسی به بزرک ترین سایت اشتراک ویدیو محروم می شوید و از بازیکنانی که سعی در کمک کردن به آن ها را داشتید، دوری خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید