پوستر لو رفته از Injustice: Gods Among Us 2 بتمن در برابر فلش را نشان می‌دهد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷

شواهد مربوط به وجود Injustice: Gods Among Us 2 به زیاد شدن خود ادامه می‌دهند و به‌تازگی یک پوستر جدید منتشر شده که مبارزه بتمن با فلش را نشان می‌دهد.

برروی پوستر جدیدی که توسط سایت انتشار یافته، نوشته شده “هر نبرد، شما را معرفی می‌کند.” این پوستر را ظاهرا فروشگاه گیم‌استاپ منتشر کرده است. سایت Polygon یک نامه از مدیران این فروشگاه را انتشار داده که در آن نوشته شده این پوستر به عنوان مزایای پیش‌خرید Injustice 2 در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

سایت Polygon گفته با کمپانی وارنر بروس در حال برقراری ارتباط است تا نظر آن‌ها را در این مورد بداند و ما در صورت پاسخ آن‌ها، شما را به‌روز خواهیم گذاشت. با این حال، بازی احتمالا در E3 2016 معرفی می‌شود.

در اوایل ماه جاری، یک منبع ناشناخته، ادعا کرد Injustice 2 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد. با توجه به این گزارش، بازی قرار است در مارس ۲۰۱۷ (اسفند ماه ۱۳۹۵) منتشر شود.

اد بون، رئیس ندرریلم، آواتار صفحه توئیتر خود را به II تغییر داده که تصویر پس‌زمینه آن ظاهرا یک رول‌درام است. بون معمولا بازی‌های ندرریلم را پیش از اعلامیه رسمی لو می‌دهد.

نسخه اول Injustice: Gods Among Us در سال ۲۰۱۳ برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. مدتی بعد، یک Ultimate Edition به‌همراه تصاویر و تمامی محتوای دانلودی برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان انتشار یافت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید