تماشا کنید: نمایش گیم‌پلی و تاریخ انتشار Syberia 3

3 خرداد 1395 - 21:05

در این ویدئو نگاهی به گیم‌پلی حدید ماجراجویی کیت واکر بیندازید. از سال ۲۰۰۹ تا کنون صحبت از نسخه‌ی بعدی Syberia 3 متغیر بوده است و احتمال بازه انتشار این نسخه در ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ قوی و ضعیف می‌شده است. با گیمفا همراه باشید.

مایکرویدز به عنوان ناشر Syberia 3، تاریخ عرضه دقیقی را اعلام کرده است؛ عنوان نامبرده امسال در تاریخ ۱۱ آذر ماه (۱ دسامبر) منتشر خواهد شد.

همراه با اعلام خبر انتشار این بازی، ویدئوهایی نیز به اشتراک گذاشته شده است که شامل نمایش گیم‌پلی و تفسیر توسعه‌دهندگان در مورد زیبایی و مکانیک این بازی از نسخه قبل که یک دهه از عمر آن می‌گذرد می‌باشد.

Syberia 3 در مورد ماجراجویی جدید قهرمان ما یعنی کیت واکر است که در ابتدای بازی خودش را سرگردان بر روی وسیله‌ای موقت می‌بیند. او که توسط مردمان Youkol -که باید آنها را از نسخه قبلی به یاد بیاورید- نجات داده شده بود، تصمیم گرفته است تا خواسته‌ی قدیمی سنت مردمان پیشین را عملی کند: دنبال کردن مسیر حرکت شترمرغ برفی تا جایی که بتوانند محل تکثیر آنها را پیدا کند.

قلمرو سینمایی، شخصیت‌های فراموش نشدنی و داستانی فراگیر، اغواکننده‌ترین ویژگی‌های این نسخه هستند. باتوجه به قابلیت‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان Syberia 3 پیشرفته‌ترین بازی در این قسمت خواهد بود.

برای کسانی که فراموش کرده‌اند، Syberia بازی با فروش چند میلیونی بود که با نقدهای +۸۰ همراه بود. برای این نسخه، نویسنده و کارگردان هنری آقای بنوآ سوکال برای شخصیت اول این بازی کیت واکر، ماجرای هیجان‌انگیزی را خلق کرده است.

عنوان Syberia 3 برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در ۱۱ آذر امسال منتشر خواهد شد. شما می‌توانید حال و هوای این بازی را در تصاویر زیر مشاهده کنید.

 

نمایش گیم پلی

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

توضیحات سازندگان

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید