فروش Uncharted 4 در هفته اول به 2.7 میلیون نسخه می‌رسد

۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳

با توجه به گزارشات منتشر شده توسط سونی، عنوان Uncharted 4 توانسته در هفته اول عرضه خود بیش از 2.7 میلیون نسخه فروش داشته باشد. این عدد شامل نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی فروخته شده به مشتری‌ها می‌شود.

این عدد در وبلاگ پلی‌استیشن منتشر شد. اسد قزلباش به عنوان مدیر بازاریابی Sony Computer Entertainment America گفت فروش بازی تاکنون بیشترین سرعت را در بین عناوین فرست پارتی پلی‌استیشن 4 در آمریکای شمالی داشته است.

رئیس Sony Interactive Entertainment در سراسر جهان، در این رابطه می‌گوید:

سپاس از تیم ناتی داگ که Uncharted 4 را به عنوان یک تجربه خیره‌کننده و منبع الهام جدید برای سرگرمی‌های تعاملی ارائه داد. ما هیجان‌زده هستیم که بسیاری از بازی‌بازان این سفر را با نیتن دریک تجربه کردند و منتظر تجربه بازی‌های حماسی دیگر فقط برروی پلی‌استیشن هستند.

نسخه قبلی سری Uncharted یعنی Drake’s Deception طبق گزارشات در روز اول عرضه خود، 3.8 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروشگاه‌ها ارسال کرد. با این حال، بازی برروی پلی‌استیشن 3 عرضه شد و این کنسول آن زمان می‌توان گفت مخاطبان بزرگ‌تر و بیشتری را دارا بود.

The Last of Us، عنوان موفق دیگری است که در سه سال گذشته توسط ناتی داگ برروی پلی‌استیشن 3 منتشر شد. 9 ماه پس از عرضه بازی، سونی طبق بیانیه‌ای اعلام کرد بازی 6 میلیون واحد فروش داشته اما آن‌ها دقیقا مشخص نکردند که این میزان فروخته شده به فروشگاه‌ها است یا مشتری‌ها!

عنوان Uncharted 4 در بریتانیا بسیار موفق و قدرت‌مند ظاهر شد و با 66 درصد اختلاف بهتر نسبت به فروش هفته اول نسخه سوم این سری در رتبه اول جای گرفت و حتی در این هفته هم در رتبه اول حضور داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید