Hitman – تنها نصف بازیکنان قادر به نابودی اولین Elusive Target بودند

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

زمان زیادی از ظاهر شدن اولین هدف فراری (Elusive Target) بازی Htiman بازی نمی‌گذرد؛ هدفی ویژه که شکار آن چالش‌های مخصوص به خود را دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم بازیکنان چطور از پس این ماموریت برآمده‌اند.

طبق توضیحات اسکوئر اینکس، هدف فراری قسمتی از محتویات زنده بازی Hitman قلمداد می‌شوند که بین عرضه هر قسمت آمده و بخشی جدید را ارائه خواهند کرد. اولین هدف Forger بود که چالش‌های مخصوص او را می‌توانید در این بخش مرور کنید.

استودیو آی‌اُ اینتراکتیو، اینفوگرافی جالبی را در رابطه با هدف فراری اول منتشر کرده است و اینطور که به نظر می‌رسد، سخت گیری نسبتا زیادی صورت گرفته زیرا فقط 53 درصد بازیکنان در کار خود موفق بوده‌اند. از دیگر جزئیات می‌توان به میزان درصد قتل مخفیانه اشاره کرد که فقط 9.9 درصد بوده است. بالاترین میزان امتیاز نیز با اختلافی ناچیز در دست بازیکنان نسخه رایانه‌های شخصی بوده و پایین‌ترین هم در میان بازیکنان پلی‌استیشن 4 می‌باشد.

Elusive Target – هدفی بسیار چالش‌آفرین در Hitman

علاوه بر این خبر، آی‌اُ اینتراکتیو جدیدترین ماموریت دسته اِسکلیشن (escalation) با نام The Scorpio Directive را نیز معرفی کرده است؛ ماموریتی 5 قسمتی که طی آن دو هدف به نام‌های Emondo Giordano و Jack Please را باید نابود کنید. در این میان با گذر از هر یک قسمت، درجه سختی افزایش خواهد یافت و کار شما مشکل‌تر می‌شود.

اگر الان به دنبال از بین بردن Forger هستید، توصیه میکنیم که تلاش بیهوده نکنید چرا که این هدف فقط برای 48 ساعت ظاهر شده و دیگر در بازی حضور ندارد.

دو قسمت از بازی Htiman هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید