دکه گیمفا| دانلود مجله ماه ژوئن Xbox: Official Magazine

19 اردیبهشت 1395 - 11:42

با درودهای فراوان خدمت شما کاربران محترم گیمفا. با ششمین شماره از جدیدترین آیتم سایت یعنی دکه گیمفا در خدمت شما سروران هستیم. در دکه گیمفا شما می‌توانید جدیدترین شماره از برترین مجله‌های خارجی جهان در زمینه بازی‌های ویدئویی از جمله: Edge ،Game Informer ،PlayStation، PC Gamer و Xbox  را با بهترین کیفیت دانلود کنید. اما امروز به سراغ جدیدترین شماره مجله Xbox: Official Magazine خواهیم رفت. مجله ماه ماه ژوئن Xbox: Official Magazine . پس با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

بهتر است قبل از هرچیز با Xbox: Official Magazine  آشنا شویم:

مجله رسمی اکس‌‌باکس نام یک مجله بازی‌های ویدئویی است که به شکل ماهانه منتشر می‌شود. اولین شماره این مجله پس از برگزاری نمایشگاه E۳ ۲۰۰۱ و رونمایی از کنسول اکس‌‌باکس شرکت مایکروسافت، در نوامبر ۲۰۰۱ منتشر شد. این نشریه در زمان انتشار به همراه یک دیسک فشرده و چند نرم‌افزار است که دارای پیش‌‌نمایش‌ها و سایر موارد از جمله جدیدترین اخبار بازی‌های در دست ساخت و نرم‌افزارهایی برای سازگاری بیشتر اکس‌‌باکس ۳۶۰ با بازی‌های کنسول اکس‌‌باکس است. این مجله، از بخش‌هایی چون نقد بازی‌ها، معرفی داستان بازی‌ها، اخبار مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای و سایر موارد مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای تشکیل شده است.

Xbox The Official Magazine – June 2016

کاور این ماه مجله Xbox: The Official Magazine متعلق به Gears Of War 4 است.

نام و شماره مجله: Xbox: The Official Magazine – June 2016

تعداد صفحات: 116 صفحه

زبان مجله: انگلیسی

نوع فایل: PDF

حجم فایل: 35 مگابایت

لینک دانلود مجله

در این شماره از مجله Xbox: The Official Magazine چه خواهیم داشت:

اخباری پیرامون عناوینی چون LEGO STAR WARS، MASS EFFECT ANDROMEDA و نقشه لو رفته از RED DEAD REDEMPTION 2 و یک‌سری اطلاعات درباره MIRROR’S EDGE CATALYST گردآوری شده‌اند.

در بخش نقد و بررسی مجله شاهد نقد و بررسی عناوینی چون DARK SOULS III، KILLER INSTINCT SEASON 3، RUGBY CHALLENGE 3، STRANGER OF SWORD CITY، RESIDENT EVIL 4 و JOE DEVER’S LONE WOLF CONSOLE EDITION هستیم. هم‌چنین در این شماره مصاحبه‌ای با کارگردان سری بازی‌های پرطرفدار BURNOUT شده است و به‌صورت ویژه نیز در یک پرونده به Gears Of War 4 پرداخته شده است.

برای دریافت مجلات معتبر ماهانه، حتما به دسته‌بندی “دکه گیمفا” سر بزنید.

تا شماره بعدی دکه گیمفا، بدورد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید