فضای مورد نیاز نسخه اکس‌باکس‌ وان عنوان Resident Evil 6 مشخص شد

سعید شیخی‌پور
۳ فروردین ۱۳۹۵ - 13:30

چندی پیش بود که خبری مبنی بر عرضه نسخه‌های چهارم تا ششم سری Resident Evil برروی کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد. حال پیش‌خرید نسخه ششم این سری آغاز شده است و فضای مورد نیاز نسخه اکس‌‌باکس وان هم انتشار یافت. برای دیدن فضای مورد نیاز این عنوان برروی اکس‌باکس‌وان با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شما برای اجرای عنوان Resident Evil 6 برروی اکس‌باکس‌ وان به ۱۷ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد داشت. این رقم در شعبه نیوزیلندی فروشگاه اکس‌باکس مشخص شده است.

Resident-Evil-6-File-Size-620x380

همان‌طور که گفته شد، پیش‌خرید این عنوان آغاز شده است. شما می‌توانید نسخه نسل هشتمی بازی Resident Evil 6 را در آمازون یا فروشگاه اکس‌باکس پیش‌خرید کنید. لازم به‌ذکر است این عنوان در فروشگاه پلی‌استیشن کنسول پلی‌استیشن ۴ هم برای پیش‌خرید قرار دارد.

Resident Evil 6 در سال ۲۰۱۲ برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان همانند نسخه قبلی خود یعنی Resident Evil 5 نتوانست به موفقیت دست یابد یا بین بهترین‌های سری قرار گیرد! طرفداران امیدوار به تغییراتی در نسخه هفتم هستند البته نسخه هفتم این سری هنوز تایید نشده است اما شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان ‌می‌دهد نسخه هفتم هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد.

استودیو کپکام به‌تازگی عنوان Street Fighter V را منتشر کرد. به همین ترتیب سازندگان می‌توانند تمام تمرکز خود را برروی یک پروژه بگذارند که مربوط به یک بازی ترسناک باشد!

مدتی پیش، Super Data پیش‌بینی کرده بود عنوان Resident Evil 7 هم‌زمان با عرضه بازی Black Ops 3 منتشر می‌شود البته Black Ops 3 عرضه شد اما ما شاهد Resident Evil 7 نبودیم.

Super Data دارای سابقه خوبی در پیش‌بینی‌های خود بوده است و ما می‌توانیم امیدوار باشیم Resident Evil 7 در دست ساخت قرار دارد!

نظر شما چیست؟ اگر Resident Evil 7 روزی منتشر شود، دوست دارید چه تغییراتی در آن مشاهده کنید؟ دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید