تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد| راهنمای شخصیت Karin

سعید حلاجیان
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - 13:18

کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، در ادامه معرفی شخصیت های این عنوان، به تازگی تریلر جدیدی منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Karin و با حرکات و مبارزات این شخصیت بیشتر آشنا خواهیم شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Karin Kanzuki شخصتی است که ابتدا در سال ۱۹۹۶ و مانگای Street Fighter: Sakura Ganbaru شاهد حضور وی بوده ایم. اما بعدها به سری بازی های Street fighter نیز وارد شد و برای اولین بار به عنوان شخصیت قابل بازی در عنوان Street Fighter Alpha 3 حضور یافت. وی در یک خانواده اشرافی و ثروتمند به دنیا آمد. پدر وی یعنی Daigenjuro فردی سخت گیر است و چون همیشه یک پسر می خواسته تا دختر، رابطه چندان خوبی با دخترش نداشته و همواره او را وارثی نامناسب برای ثروت خانوادگی اش می داند. جالب است که مادر Karin یعنی Nadeshiko رفتاری کاملا متفاوت با همسرش داشته و گرچه وی در انیمیشن یا عناوین Street fighter حضور رسمی نداشته و چهره ای از او تا به حال منتشر نشده است اما بر خلاف همسرش به Karin توجه بیشتری داشته و با ملایمت و مهربانی زیادی با وی رفتار میکرد. جالب است بدانید که شعار های ” هر آن چه که احتیاج داری پیروزی است یا به عبارت دیگر ” در همه حال پیروز باش” یا ” بدترین ما همیشه بهترین است” از شعارهای خانوادگی خانواده Kanzuki است.

شخصیت Karin کمی عجیب و غریب است و در انیمه، مانگا و عناوین مختلف تفاوت های بسیاری در رفتار وی مشاهده می شود. به عنوان مثال در عنوان Namco × Capcom شخصیتی آرام و متین، در حالی که در کمیک های(کتاب های مصور) UDON، دختری خشمگین و نفرت انگیز را شاهد بوده ایم که بیشتر مشابه شخصیت های منفی و شرور Street Fighters به نظر می رسید. در جریان داستان عنوان Street Fighter Alpha 3 وی بعد از شکست دادن شخصیت Blanka در یک مبارزه دوستانه، به سراغ شخصیت Mika رفته، در مبارزه با وی بسیار تحت تاثیر توانایی های Mika قرار گرفته و به همین دلیل حامی وی می شود. در نهایت در عنوان Street Fighter Alpha 3 او با Sakura که در مبارزه اول از وی شکست خورده بود، برای دومین بار مبارزه کرده و او را شکست می دهد اما وی اعتقاد دارد که پیروزی وی در برابر Sakura شانسی بوده است. Karin بعد از پیروزی مقابل Sakura به این نتیجه می رسد که حرف Ken درست بوده و آمادگی در مبارزه از نتیجه آن بسیار مهم تر است.

حال Karin بار دیگر به عنوان شخصیت قابل بازی در Street Fighter V بازگشته و هم اکنون برخلاف تصور پدرش، وارث خانواده Kanzuki و شرکت خانوادگی اش هست. رفتار و شخصیت وی در این عنوان کمی تغییر یافته است و دیگر خبری از آن Karin مغرور و خود شیفته نیست که مردم عادی را سطح پایین خطاب می کرد. او اکنون مودب و آرام تر شده و به رقیبان خود احترام بیشتری می گذارد. سبک مبارزه Karin که Kanzuki Style Martial Arts نام دارد خاص خودش هست و خود Karin آن را طراحی کرده است. Karin قدرت تکنیکی بالایی در مبارزات داشته و این سبک مبارزه ترکیبی از هنرهای رزمی، حملات هوایی و کُشتی است که به اعتقاد وی، با این سبک مبارزه هر شخصی که در برابر وی قرار گیرد را می توان به راحتی شکست داد. البته بین حملات Karin یک تاخیر کوتاهی وجود دارد که به راحتی می توان از این تاخیر کوتاه استفاده کرده و با یک ضد حمله سریع و به موقع حملات بعدی وی را خنثی کنید.

حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Karin و با حرکات و مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

 

 

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید