Red Dead Redemption بر روی کنسول اکس باکس وان از دسترس خارج شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

چندی پیش به طور غیر رسمی اعلام شده بود که عنوان Red Dead Redemption به لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اکس باکس وان اضافه شده و در روزهای گذشته نیز بسیاری از کاربران توانسته اند این عنوان را روی کنسول اکس باکس وان اجرا کنند. حال به تازگی خبر ها حاکی از این است که Red Dead Redemption از دسترس خارج شده و کاربران دیگر قادر به اجرای این عنوان روی کنسول اکس باکس وان نیستند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که تا قبل از این اتفاق مایکروسافت هیچ بیانیه رسمی در این رابطه منتشر نکرده بود، در روزهای گذشته بسیاری از کاربران توانسته اند عنوان Red Dead Redemption را روی کنسول اکس باکس وان اجرا کنند. حال به تازگی، عنوان Red Dead Redemption از دسترس خارج شده و کاربران دیگر قادر به اجرای این عنوان روی کنسول اکس باکس وان نیستند. همان طور که حدس می زدیم، عنوان Red Dead Redemption به صورت تصادفی روی کنسول اکس باکس وان قابل بازی شده وآقای Larry Hryb(ملقب به میجور نلسون در اکس باکس لایو)، مدیر اکس باکس لایو می گوید بروز خطایی باعث شده است تا این عنوان در دسترس کاربران قرار گیرد:

مایکروسافت هر عنوان کنسول اکس باکس ۳۶۰ که قرار است بر روی اکس باکس وان قابل بازی باشد را برای کنترل کیفیت در شبیه ساز اکس باکس وان تست می کند. در روز های گذشته نیز مشغول آزمایش عنوان Red Dead Redemption بوده ایم که به دلیل بروز خطاهایی،  این عنوان به صورت تصادفی بر روی اکس باکس لایو در دسترس قرار گرفت. بنابراین به محض این که از این موضوع مطلع شدیم، این عنوان را از دسترس خارج کردیم. من از بابت این اتفاق و این که باعث سردرگمی بسیاری از کاربران شده است، پوزش می خواهم. به زودی اطلاعات و جزییات بیشتری را از تاریخ و نحوه انتشار این عنوان بر روی کنسول اکس باکس وان، در اختیار کاربران قرار خواهیم داد.

مهمترین مزیت این اتفاق این است که در نهایت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که این عنوان بر روی کنسول اکس باکس منتشر خواهد شد. اگر به خاطر داشته باشید، مایکروسافت در جریان مراسم E3 2015 نیز از کاربران خواسته بود تا به سایت رسمی اکس باکس رفته و در رای گیری انتخاب عناوین پشتیبانی شده نسل قبل اکس باکس وان شرکت کرده و به عنوان مورد نظر خود رای دهند که در این میان عنوان Red Dead Redemption اکثریت آرا را از سوی کاربران کسب کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید