تماشا کنید: تریلر جدیدی از Just Cause 3 با کیفیت 4K و نهایت تنظیمات گرافیکی منتشر شد

۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۱

امروز استودیوی اِوِلِنچ، تریلر جدیدی را از عنوان Just Cause 3 با کیفیت خیر‌کننده 4K منتشر کرد که در آن بالاترین سطح از جزئیات گرافیکی بر روی بازی اعمال شده است. برای تماشای این ویدیوی زیبا با ما در ادامه خبر همراه باشید.

درحالی که کمتر از 2 هفته به انتشار عنوان مورد انتظار Just Cause 3 زمان باقی مانده است، امروز استودیوی سازنده با انتشار این تریلر، سطح عظیم جزئیات و گرافیک چشم‌نواز بازی خود را با کیفیتی خیره‌کننده به نمایش گذاشت تا صبر طرفداران را لبریز کند و نهایت جلوه‌های بصری نسخه رایانه‌های شخصی بازی را به رخ همه بکشد. وضوح 4K این تریلر، نمای زیبای فضاهای دوردست و مناظر موجود در بازی را به‌خوبی نمایان می‌سازد؛ البته جلوه‌های سینمایی انفجارات و فیزیک آتش جای خود دارد! اکنون شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

پخش آنلاین با کیفیت SD:

دانلود تریلر با کیفیت 4K 

دانلود تریلر با کیفیت Full HD 

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

داستان عنوان Just Cause 3 در شهری به نام مدیچی به‌وقوع می‌پیوندد که حاکم آن فردی به نام راولو است. راولو انسانی ظلم‌پیشه و در نزد مردم، منفور است؛ شخصیت اصلی بازی نیز (ریکو رُدریگز) موظف است که این اوضاع را سر و سامان دهد. علاوه‌بر درگیری‌های زمینی، در آسمان نیز می‌توانید با تجهیزات مختلف بجنگید تا جذابیت بازی برای شما دو برابر شود. همچنین بازی فقط دارای بخش تک‌نفره خواهد بود و امکان رقابت‌های چندنفره وجود نخواهد داشت. Just Cause 3 در تاریخ 1 دسامبر 2015 (سه‌شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۴) برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید