بازی Everspace برای Xbox One و رایانه‌های شخصی تایید شد + تریلر

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴

یک بازی جدید دیگر که در انحصار مایکروسافت است. Everspace امروز برای کنسول نسل هشتمی اکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی تایید شد. با ادامه خبر همراه باشید.

Everspace یک بازی تیراندازی سه بعدی با داستانی غیر خطی است که شما را برای بقا در فضا به چالش می‌کشد. در این بازی شما باید با هواپیماهای فضایی خود به جنگ با دشمن بروید و البته امکان ارتقای این هواپیماها نیز از جمله ویژگی‌های بارز بازی است. اگر گوشی هوشمند داشته باشید و بازی Galaxy on Fire را روی گوشی خود تجربه کرده باشید، احتمالا با طبع سازندگان Everspace هم تا حدودی آشنا هستید؛ زیرا سازندگان Galaxy on Fire، بازی Everspace را خلق کرده‌اند.

آقای Michael Schade مدیر اجرایی Rockfish Games:

شاید شما بگویید که این بازی الهام گرفته از بازی‌های FTL و Freelancer است که چه طرفداران جدید و چه قدیمی به‌طور یکسان با آن‌ها خاطره داشته‌اند. علاوه بر این ما در ساخت Everspace از بازی‌های Rogue Legacy و The Binding of Isaac که عناوین بسیار خوبی در سبک فضا و تیراندازی بودند، ایده گرفتیم.

در اینجا شما را به تماشای تریلری از Everspace دعوت می‌کنیم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

اکس‌باکس وان با عناوینی که اتمسفری فضایی دارند ناآشنا نیست. به‌ عنوان نمونه می‌توان به Elite: Dangerous اشاره کرد. باید دید Everspace می‌تواند بدرخشد یا خیر.

بازی Everspace در سال ۲۰۱۶ برای Xbox One و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید