گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از Rise of the Tomb Raider منتشر شد | یک دنیای وحشی!

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲

دقایقی قبل دو کمپانی Square Enix و Crystal Dynamics از تریلر جدید عنوان Rise of the Tomb Raider پرده برداری کردند. این تریلر بخش‌های داستانی و قابلیت‌های مختلف لارا را در این نسخه به نمایش می‌گذارد.

تریلر جدید کمی با دیگر تریلرهای بازی متفاوت است و اینبار این تریلر به صورت اپیزودیک و چند قسمتی منتشر می‌شود. روند انتشار تریلر تا روز عرضه رسمی بازی ادامه دارد و نمایش‌هایی از مبارزات، قابلیت‌ها، کات‌سین‌های داستانی و مکانیزم‌های شکار حیوانات وحشی در خود جای داده‌اند. قسمت اول از این مجموعه Woman vs. Wild – Harsh Environments نام دارد و از طریق لینک‌های زیر قابل دریافت است:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

پخش آنلاین:

Rise of the Tomb Raider دنباله‌ای بر نسخه ریبوت شده سری Tomb Raider است. لارا در اولین تجربه ماجراجویی خود در نسخه اول، شیوه درست بقا را آموخت ولی این بار قرار است او دیدی عمیق‌تری نسبت به جهان پر رمز و راز سیبری بیندازد. جایی که وی باید از مهارت های زنده ماندن و عقل خود استفاده کند و به دوستان جدیدی اعتماد نماید تا سرانجام به یک Tomb Raider تبدیل شود. عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که این بازی یک انحصاری زمانی است و در سال ۲۰۱۶ بر روی Windows 10 و PlayStation 4 و احتمالا PlayStation 3 عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید