کارگردان Rise of the Tomb Raider به تیم سازنده‌ی Spider-Man پیوست

شایان مددی
۳ دی ۱۳۹۶ - 13:32

برایان هورتون (Brian Horton)، کارگردان Rise of the Tomb Raider، اخیراً تایید نموده که قرار است به تیم سازنده‌ی Spider-Man یعنی اینسومنیاک گیمز ملحق شود.

هورتون از طریق توئیتر اعلام کرده است که در ۱ ژانویه‌ی ۲۰۱۸ مصادف با ۱۱ دی به اینسومنیاک گیمز می‌پیونند تا به‌عنوان کارگردان طراحی، مشغول کار برروی Spider-Man بشود.

برایان هورتون کار حرفه‌ای خود را از ۱۹۹۴ در دیزنی اینترکتیو آغاز نمود و سپس در استودیوهای الکترونیک‌آرتز، دریم‌ورکز، کالکتیو (The Collective)، ویوندی و کریستال داینامیکس به فعالیت خود ادامه داد.

هورتون با وجود تمرکز و کار مداومش برروی فرانچایز Tomb Raider در کریستال داینامیکس، نقش کارگردان نوآوری کمپین Call of Duty: Infinite Warfare در اینتفینی وارد را نیز بر عهده گرفت و پس از اتمام کارش، این ماه این استودیو را ترک کرد و هم‌اکنون برای آغاز ماجراجویی جدیدی با عنوان به شدت مورد انتظار Spider-Man آماده است.

Spider-Man در سال ۲۰۱۸ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌گردد. از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار این بازی می‌توان به انتشار جزئیات جدید زیادی در مورد گیم‌پلی و روند توسعه، تصاویر ۴K از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو و تریلر تازه‌ای طی رویداد PGW 2017 اشاره کرد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید