جدایی کوجیما از کونامی تکذیب شد

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷

اگر چه شرکت کونامی به سوالات مجله New Yorker راجع به جدایی هیدیو کوجیما از این شرکت پاسخ روشنی نداده بود اما حالا این ناشر ژاپنی ادعا می‌کند که کوجیما از این شرکت جدا نشده و تنها به مرخصی رفته است. با گیمفا همراه باشید.

همچنین کونامی ادعا می‌کند که رابطه‌کاری بسیار مستحکمی بعد از 29 سال همکاری با هیدیو کوجیما به‌وجود آمده است؛ به‌این سادگی از بین نخواهد رفت.

گفتنی است کوجیما اعلام کرده بود که قرار است تا روز 9 اکتبر رابطه کاری خود را با کونامی بعد از سه دهه همکاری مستمر به‌پایان برساند. همچنین GameSpot اعلام کرد که با هیدیو تماس گرفته و از وی درباره جدایی جویا شده؛ اما موفق به دریافت یک جواب نهایی نشده است. باید منتظر جواب نهایی از سوی هیدیو کوجیما ماند.

در صورتی که اتفاق تازه‌ای روی دهد و یا خبر تازه‌ای منتشر شود؛ ما شما را آگاه خواهیم ساخت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • TeTration گفت:

  حالا اینکه 5-6 ماه اسکل بودیم به کنار Neutral
  یکی به من بگه silent hills میسازن یا نه؟Neutralمن silent hills میخوام

  0
  0
 • HannaH گفت:

  اين ديگه چيه! IGN خبر مهمانى خداحافظى رو هم گذاشته بود. ممكنه اين حرف به دليل مشكلات كونامى با سهامش باشه. به هر حال طبق خبر IGNكوجيما تا اواسط دسامبر نمى تونه به شركت ديگه اى ملحق بشه (به خاطر نوع قرار دادش).

  0
  0
 • Saeedk9574 گفت:

  کوجیما بگرده کونامی بهتره.این سایلنت هیل حیفه ساخته نشه

  0
  0
 • Oda گفت:

  خخخ دوستان این کاری که اینها کردن خیلی کاری پلیدی و جالبی کردن! این کارو کردن که فروش بیشتر ببره MGS5 چون خیلی ضرر کرد کونامی تا تونست بسازه این بازی رو و این تاکتیکی که زد و کونامی ستیزی که سورت کرفت و یک اده پلیر برای ضایع کردن کونامی رفتن بازیش رو خریدن و نمره های 10 . 5 کور کورانه دادن ! ویلی خدایی خیلی خوب خر کردن ملت رو و ما رو xD ROTFL دیگه این کونامی و کوجیما اینطوری میکنند با ما خریدار بازی هاشون و Fans هاشون , حالا ببینید سونی و ایکس باکس چه کار های با ما میکنن. خدا به ما رحم کنه. Shut Mouth

  0
  0