شرکت کونامی تیزر دموی بخش آنلاین PES 2022 را منتشر نمود

۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲

به تازگی شرکت کونامی (Konami) با انتشار تیزری کوتاه هواداران سری بازی‌ ورزشی PES را غافل‌گیر کرد. این تیزر مربوط به دموی بخش آنلاین بازی PES 2022 است که اکنون تحت عنوان پروژه‌ی New Football Game شناخته می‌شود.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط شرکت کونامی، نسخه‌ی آزمایشی بازی PES 2022 قرار است بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد و مهلت تجربه‌ی آن در تاریخ ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۰ (۸ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی) به پایان خواهد رسید. در مورد این پروژه‌ی آزمایشی، شرکت کونامی اعلام کرد که تنها برای بررسی و تست سرورها و بخش MachMaking بوده و بازی‌بازان شاهد گیم‌پلی و کیفیت بصری نهایی نخواهند بود.

با این که جدیدترین نسخه‌ی PES امسال برای نخستین بار با موتور بازی‌سازی آنریل انجیل توسعه یافته است و این تست فرصت بسیار خوبی برای مشاهده‌ی پیشرفت‌های PES 2022 خواهد بود اما شرکت کونامی اظهار داشت که مکانیسم‌های گیم‌پلی، تعادل در سیستم‌ها، انیمیشن‌ها، گرفیک فنی و هنری هنوز در دست توسعه قرار دارند و در نسخه‌ی نهایی شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری خواهیم بود.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی دموی PES 2022 تنها قابلیت بازی‌های آنلاین یک در مقابل یک را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد. همچنین تنها تیم‌های بارسلونا، منچستر یونایتد، بایرن مونیخ و یوونتوس قابل انتخاب هستند. در پایان شما می‌توانید تیزر جدید نسخه‌ی آزمایشی بازی PES 2022 را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

 

31
27
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید