پایان عنوان Deus Ex: Mankind Divided بسته به انتخاب‌های شما در طول بازی رقم خواهد خورد

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵

همان‌طور که از تیتر خبر پیداست، پایان بندی جدیدترین نسخه از فرنچایز Deus Ex یعنی Mankind Divided، مانند نسخه Human Revolution نخواهد بود و دیگر از پایانی که تنها با انتخاب نهایی رقم می‌خورد، خبری نیست. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با توجه به شواهد موجود، استودیو Eidos Montreal، توسعه دهنده بازی، دیگر قصد برگزیدن یک پایان “پایان بازی را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کن” برای آخرین مرحله عنوان Deus Ex: Mankind Divided ندارد. همچنین استودیو قصد ندارد پایان نهایی بازی کاملا بسته به انتخاب پایانی شما باشد و انتخاب‌ها و تصمیماتی که در طول روند بازی گرفته‌اید، بر پایان نهایی بازی تاثیر خواهد گذاشت.
آقای Olivier Proulx تهیه کننده بازی در مصاحبه با وبسایت PCGamesN می‌گوید:

من قصد ندارم که به شما در مورد تعداد پایان‌های بازی چیزی بگویم، تعداد آن‌ها اندک می‌باشد و تصمیماتی که در طول بازی می‌گیرید، تاثیر فراوانی بر این پایان‌ها خواهد گذاشت.

آقای Proulx در ادامه اعتراف کرد که ساخت پایانی که بر اساس تمامی انتخاب‌های بازی‌باز رقم بخورد، بسیار پیچیده می‌باشد و این که انتخاب‌های موجود در مراحل پایانی بازی بیشترین تاثیر را در پایان بازی خواهند داشت:

البته انتخاب‌هایی که در اوایل بازی انجام می‌دهید، بی تاثیر نبوده و تاثیر خود را در مراحل پایانی بازی نشان می‌دهد. بسیاری از عواقب تصمیمات اولیه شما نیز تا پایان بازی در داستان موثر خواهند بود.

Deus Ex: Mankind Divided در تاریخ 23 فبریه برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید