کاور ماه نوامبر مجله Game Informer به Mafia 3 اختصاص داده شده است

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱

مطمئنا شما نیز با یکی از برترین مجله‌های دنیای بازی‌های رایانه‌ای، یعنی مجله Game Informer، آشنایی دارید. وبسایت Game Informer هر ماه قبل از انتشار نسخه جدیدی از مجله خود، کاور آن را نیز مشخص می کند. هم اکنون نیز این اتفاق افتاده است و کاور مخصوص ماه نوامبر این مجله مشخص شده است.

اینبار این نسخه از مجله به Mafia 3 اختصاص داده شده‌ است! انتظار می‌رود که با انتشار این شماره از مجله سیلی از اطلاعات در رابطه با شخصیت‌ها، محیط و دنیای بازی و حالت‌های گیم‌پلی نیز منتشر شود. همچنین در ادامه می‌توانید تصاویر کاور این ماه مجله را مشاهده کنید:

Mafia 3 توسط Hangar 13 توسعه داده می‌شود و در سال ۲۰۱۶ بر روی پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد. داستان بازی زندگی یک سرباز ویتنامی را روایت می‌کند که Lincoln Clay نام دارد. کودکی یتیم با نام Lincoln که پر و بال شکسته به دنبال خانواده ای جدید می‌گشت حال بازگشته است تا کارهای ناتمام را به اتمام برساند و پایگاه جدیدی از جرم و جنایت را از نو بنا کند. در طول بازی Vito Scaletta ،Burke و Cassandra (زن آفریقایی) همواره حامی و پشتیبان شما خواهند بود و در ماموریت های دشوار، تعقیب و گریز های پلیس می‌توانید از این سه شخصیت کمک بگیرید. همچنین از طریق باجه های تلفن موجود در شهر می‌توانید با این سه شخصیت ارتباط برقرار کنید. بازی در اواخر دهه ۶۰ میلادی در فضای نژادپرستانه جریان خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید