گیفت کارت
گیفت کارت

بازی های رایگان ماه آگَست پلی‌استیشن پلاس مشخص شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

ماه آگَست نیز به تازگی آغاز شده است و کاربران پلی‌استیشن پلاس بسیار کنجکاوند که سونی در ماه آگَست چه بازی‌های رایگانی را برای مشترکین این سرویس در نظر گرفته است. در ماه آگَست دیگر خبری از بازی های انحصاری نیست و این بار شاهد حضور دو بازی Mafia 3 و Dead by Daylight در لیست عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس هستیم. 

شرکت سونی به تازگی از لیست بازی‌های رایگان ماه آگَست پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است. در حالی که به حضور بازی‌های انحصاری سونی در این لیست عادت کرده بودیم، در ماه آگَستدیگر خبری از آن‌ها نیست و این بار دو بازی Mafia 3 و Dead by Daylight به صورت رایگان برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود.

بازی Mafia 3 داستان فردی به نام لینکلِن کِلِی را روایت می‌کند که از جنگ ویتنام بازگشته است تا زندگی جدیدی را در New Bordeaux آغاز کند اما کشته شدن سم لینکلن و دیگر دوستان وی باعث می‌شود تا وی به دنبال گرفتن انتقام از سال مارکانو، رییس مافیا باشد.

Dead by Daylight نیز یک بازی چند نفره‌ی ۴v1 است. در این بازی یکی از بازی بازان نقش قاتل سریالی را خواهد داشت و چهار نفر دیگر باید تلاش کنند تا هر طور شده از این مخمصه جان سالم به در ببرند.

کاربران پلی استیشن ۳ نیز می توانند دو بازی Bound by Flame و بازی خاطره انگیز Serious Sam ۳: BFE را بر‌روی کنسول خود تجربه کنند. سونی در ماه آگَست کاربران پلی‌استیشن ویتا را نیز فراموش نکرده است و کاربران پلی‌استیشن پلاس قادر خواهند بود تا دو بازی Draw Slasher و Space Hulk  را به صورت رایگان تجربه کنند.

در نهایت اگر دارای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر و از مشترکین پلی‌استیشن پلاس هستید قادر خواهید بود بازی ترسناک واقعیت مجازی Here They Lie را به صورت رایگان دانلود و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. البته بازی Knowledge is Power نیز این ماه رایگان است اما برای تجربه‌ی آن به گوشی موبایل و اپلیکشین PlayLink app سونی احتیاج دارید. شما می‌توانید ویدیوی مربوط به معرفی و لیست کامل بازی‌های رایگان ماهآگَست پلی‌استیشن پلاس را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p 

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن ۴

  • Mafia III
  • Dead by Daylight

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن ۳

  • Bound By Flame
  • Serious Same 3 BFE

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن ویتا

  • Drew Slasher
  • Space Hulk

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن وی آر

  • Here They Lie

بازی رایگان هدیه:

  • Knowledge is Power

در هر صورت هر هشت بازی یاد شده در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ (۷ آگست ۲۰۱۸) برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود. پس اگر هنوز بازی‌های رایگان ماه جولای را تجربه نکرده‌اید، اکنون فرصت بسیار خوبی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید