طراح موسیقی متن Mirror’s Edge برای نسخه Catalyst باز خواهد گشت

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۶

اینطور که به‌نظر می‌رسد طراح موسیقی متن بازی Mirror’s Edge زمانی که درباره ساخت نسخه جدید این سری یعنی Mirror’s Edge: Catalyst شنیده است، نتوانسته دوام بیاورد و برای ساخت موسیقی متن این قسمت نیز، داوطلب شده است. برای اطلاع از جزئیات تکمیلی درباره این موضوع و نشیدن یک نمونه از کاریهای جدید ایشان، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بدونشک یکی از بهترین قسمتهای Mirror’ Edge موسیقی آن بود که با گیتار برقی سنگین، هیجان خاصی به بازی می‌بخشید. بدون شک این موسیقی‌ها هیجان انگیز باید توسط شخصی طراحی شده باشد. آن شخص هم کسی نیست جز طراح موسیقی‌ متن سوئدی این بازی آقای Solar Fields که حال برای ساخت موسیقی متن این نسخه از مجموعه بازی‌های Mirror’s Edge به EA بازگشته است.

سخنان ایشان در بلاگ رسمی بازی:

وظیفه من، بازسازی موسیقی محیطی بازی و هماهنگ سازی آن، با لحظات مختلف بازی است. باید بگویم، رسیدن به چیزهایی مانند سرعت بسیارخوب در تغییر موسیقی‌ها و هماهنگ سازی آن با صحنه‌های مختلف گیم‌پلی، واقعا کار چالش برانگیز و سختی است.

در کنار این‌ها آقای Fields اعلام کردند که بازی را انجام داده، و خط به خط بیوگرافی شخصیت‌های داستان را به‌همراه همکارانشان در DICE خوانده‌اند تا بتوانند، پیش‌زمینه‌ای که برای طراحی موسیقی متن بازی نیاز است را به دست بیاورند.

در پایان شما را به شنیدن نمونه کار جدیدی از آقای Solar Fields دعوت می‌نماییم.

پخش نمونه کار بصورت آنلاین

دانلود نمونه کار موسیقی متن

Mirror’s Edge Catalyst در فوریه سال 2016 برای کنسول‌های نسل هشتمی و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید