سیستم مبارزات Final Fantasy 15 با تیزر Duscae متفاوت خواهد بود

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴

با توجه به شواهد موجود، جدیدترین نسخه از فرنچایز قدیمی و محبوب Final Fantasy، سیستم مبارزه کاملا متفاوتی را نسبت به آنچه در تیزر Duscae به نمایش گذاشته شده بود، خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر تیزر Final Fantasy 15: Episode Duscae را مشاهده و یا تجربه کرده باشید، حتما می‌‎دانید که در این تیزر بازی‌بازان می‌توانند سلاح‌هایی را برای انجام حملات مخصوص انتخاب کرده و در زمان مناسب استفاده کنند. همان‌طور که این ضربات به صورت زنجیره‌ای از حملات مختلف تبدیل می‌شود، شخصیت اصلی بازی به طور خودکار سلاح خود را برای انجام حرکات قوی‌تر تعویض می‌کند.
ظاهرا، این سیستم قرار نیست در نسخه نهایی استفاده شود. بر اساس متن ترجمه شده توسط وبسایت Nova Crystallis که مربوط به یک پست انجمن ژاپنی JRPG می‌باشد، در نسخه نهایی بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از D-Pad هنگامی که زنجیره حرکاتشان کامل شد، سلاح خود را به طور دستی عوض کرده و از استراتژی دلخواه خود برای مبارزه با دشمنان استفاده کنند.
البته شما همچنان می‌توانید برای ضدحمله‌ها و حملات ناگهانی، از سلاح‌های پیش‌فرض استفاده کنید تا شخصیت اصلی بازی به صورت خودکار اقدام به تعویض سلاح نماید.
Final Fantasy 15 در سال 2016 میلادی برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید