TGS 2015: شاهد اولین تصاویر از بازی انحصاری Yakuza: Kiwami باشید

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸

امروز شاهد معرفی عنوان Yakuza: Kiwami که نسخه بازسازی نسخه اصلی محسوب می‌شود. حال شاهد اولین تصاویر اختصاصی از این عنوان که به صورت انحصاری برای PS4 و PS3 منتشر می‌شود، باشید.

نسخه اول از سری Yakuza با بازسازی به نام Yakuza: Kiwami به PS4 و PS3 باز خواهد گشت. این نسخه بازسازی شده شامل تمامی محتویات اضافی و بسته های الحاقی که برای آن عنوان منتشر شده بود، می‌شود. همچنین این نسخه بازسازی شامل مینی‌گیم های جدید نیز می‌شود.

همانطور که در کنفرانس خبری امروز شرکت Sony Computer Entertainment، شاهد معرفی این عنوان بودیم. حال این شرکت تصاویر از این بازی را منتشر کرده است که در آن شاهد شخصیت اصلی Kazuma Kiryu و دوست دوران کودکی او Akira Nishikiyama هستیم.

واقعا باید گفت که گرافیک این عنوان، پیشرفت بسیاری زیادی نسبت به نسخه ابتدایی خود داشته است. اگر شما نسخه اول Yakuza را از دست داده اید، الان بهترین زمان ممکن برای انجام دوباره این عنوان می‌باشد. مورد جالبی که سازندگان به آن اشاره کرده اند این است؛ این عنوان که در واقع بازسازی نسخه اصلی این عنوان می‌باشد از زمان PS2 در دسترس ساخت بوده اما محدودیت های سخت افزاری اجازه پیشرفت را به آن‌ها نمی‌داده است.

در ادامه شاهد تصاویر بسیار زیبایی از این عنوان باشید:

 

این عنوان در تاریخ January 21، 2016 (معادل ۱ بهمن) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید