گیم‌پلی جدید Dragon’s Dogma 2 مبارزه علیه باسی به نام گریفین را برجسته می‌کند

علیرضا محمدی
۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 20:22

ویدیوی گیم‌پلی جدیدی از عنوان مورد انتظار Dragon’s Dogma 2 شرکت کپکام (Capcom) منتشر شده که نبرد با باسی تحت نام گریفین (Griffin) را به نمایش می‌گذارد.

نمایش آنلاین کپکام در رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۳ (Tokyo Game Show) ممکن است چندین خبر جنجالی نداشته باشد، اما گیم‌پلی‌های جدید و گسترده‌ای را برای Dragon’s Dogma 2 عرضه کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

ARPG مورد بحث، در عین گسترش دادن و اصلاح کردن گیم‌پلی، با طراحی جهان باز و مبارزاتش، پا جای پای نسخه قبلی خود می‌گذارد. در این ویدیو بازیکن و پیاده‌هایش در حال مبارزه با یک گریفین هستند. می‌توان سوارش شد و او را به زمین انداخت، اما جریان کلی نبرد با بازی اول تفاوتی ندارد.

البته، گریفین قبل از اینکه شکست بخورد محل را ترک می‌کند و ما فقط یک جنبه از Fighter Vocation (شمشیر و سپر شعله‌ور) را می‌بینیم. با این وجود، انیمیشن‌ها و واکنش‌پذیری در حد مطلوبی قرار دارند.

عنوان Dragon’s Dogma 2 برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه می‌شود. تاریخ انتشار مشخصی نیز برای آن اعلام نشده، بنابراین برای دریافت جزئیات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

milad saAFIhoseinmKurosLittle MohammadRondamrBioshockDARKSIRENاپوزوسیون گیمفا1986 Old Gamer77Ellie terminatorDarkfanv-alkaline🤘Mohsenj74PeterParkerحصینNOTHING...Orinmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید