ویدیو: گیم‌پلی Dragon’s Dogma 2 مبارزات و ویژگی‌های جدید را به نمایش می‌گذارد

علیرضا محمدی
۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - 21:22

ویدیوی گیم‌پلی جدیدی از عنوان مورد انتظار Dragon’s Dogma 2 منتشر شده که به نمایش مبارزات بازی و ویژگی‌های جدید آن می‌پردازد. با ما همراه باشید.

کپکام (Capcom) نمایش آنلاین خود را در توکیو گیم شو ۲۰۲۳ (Tokyo Game Show) با گیم‌پلی و جزئیات جدید Dragon’s Dogma 2 آغاز کرد. کارگردان بازی، هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، در مورد چهار حرفۀ اولیه و ویژگی‌های مختلفی که بازیکنان از بازی ARPG مورد بحث انتظار دارند، صحبت کرد.

دو منطقه برای کاوش وجود خواهد داشت: «Vermind که تحت فرمان Arisen است و Battahl، شهری که بر روی خرابه‌های باستانی ساخته شده و توسط Beastmen اداره می‌شود».

چهار حرفه در ابتدا وجود دارد و می‌توانید هر زمان که بخواهید آن‌ها را تغییر دهید. حرفۀ جنگنده دارای یک شمشیر و سپر کوچک است که بر روی نبردهای تن‌به‌تن (Melee) تمرکز می‌کند. تخصص کمان‌دار در مورد حملات دوربرد است، به خصوص در برابر دشمنان پرنده. این کلاس می‌تواند از تیرهای انفجاری و کورکننده، با پشتیبانی از هدف‌گیری سوم شخص استفاده کند.

تخصص حرفۀ جادوگر در مورد جادوی دوربرد است اما می‌تواند متحدین را نیز درمان و حمایت کند. جادوهای پیشرفته‌تر نیاز به طلسم‌های طولانی‌تری دارند. در نهایت، حرفۀ دزد را داریم که از خنجر برای ضربه زدن به دشمنان استفاده می‌کند و پس از حملات به وسیله Swift Step از آنجا دور می‌شود.

در طول مبارزات می‌‌توانید از بشکه‌های انفجاری برای نابود کردن بخش‌هایی از محیط استفاده کنید و سیلی از آب را به سمت دشمن به راه بیاندازید. NPCها می‌توانند در طول ماموریت‌ها فراخوانده شوند. سربازان نیز می‌توانند شما را راهنمایی کرده و اگر از ارتفاعات بلند سقوط کنید، شما را بگیرند.

هنگام تکمیل ماموریت‌ها، می‌توانید با گاری به مکان‌هایی مشخص بروید و چشمان خود را ببندید تا زمان سریع‌تر بگذرد. با این حال، ممکن است در مسیر مورد حمله قرار بگیرید، پس مراقب باشید. محیط به طور مداوم تغییر می‌کند و شب به‌ویژه خطرناک است. شما نور ندارید و نمی‌توانید پاهای خود را ببینید، در حالی که هیولاهایی که فقط در شب حضور دارند می‌توانند ظاهر شوند. Camping Kit برای گذراندن شب و بازیابی سلامتی خوب است.

عنوان Dragon’s Dogma 2 تاریخ انتشار مشخصی ندارد، ولی می‌دانیم برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه خواهد شد. در ضمن برای دریافت جزئیات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

milad sahoseinm77Orino0ashil0oLone wolfAFIMojiمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)DARKSIRENMohsen bakhtiariv-alkalineEllie terminatorمحمد صالح اسدیFPS...marioASSADullahکلاغmeysambهادی صفائیmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید