عنوان Driveclub تخفیف خورد

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۹

از هم اکنون می‌توانید عنوان انحصاری کنسول Playstation 4 در سبک ریسینگ با نام Driveclub را با قیمتی بسیار ارزان تر از بهای اصلی خریداری نمایید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با میزان تخفیفی که کمپانی سونی در فروشگاه آمریکای شمالی playstation در نظر گرفته است، آشنا شوید.

بالاخره سونی تصمیم خودش را گرفت و قصد دارد که Driveclub را با قیمتی پایین به دوستداران این عنوان در فروشگاه آمریکای شمالی Playstation عرضه کند و این تخفیف علاوه بر بازی اصلی، season pass را نیز شامل می‌شود. لازم به ذکر است که فروشگاه اروپا Playstation نیز چندی پیش از این تخفیف بهره مند شده بود. در ادامه می‌توانید قیمت ها بعد از اعمال تخفیف را بخوانید.

خود بازی با قیمت 14.99 و season pass آن 12.99 دلار به فروش می‌رسد و نسخه PlayStation Plus Upgrade علاوه بر season pass بازی 19.99 دلار قیمت گذاری شده است.

با توجه به اینکه هم اکنون بازی بسیار عالی شده است (این به آن معنا نمی‌باشد که Driveclub از اول عرضه بد بوده است) و با توجه به قیمتی که بر روی آن گذاشته شده به شما پیشنهاد می‌کنم که حتما آن را خریداری نمایید و اگر شما نیز یکی عاشقان ماشین ها هستید، این بازی با این قیمت پیشنهاد فوق‌العاده ای محسوب می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید