تاسیس یک استودیوی جدید توسط سازندگان بازی Driveclub

۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اعلام شده است که یک استودیوی جدید توسط سازندگان بازی Driveclub تاسیس شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

به تازگی سازندگان بازی Driveclub، یک استودیوی جدید در شمال کشور انگلستان و در شهر لیپورپول تاسیس کرده اند و عنوان و هدف بعدی آنان نیز، ساخت یک بازی در سبک عناوین علمی-تخیلی است. این استودیو جدید، Wushu Studios نام داشته که به اصطلاح رهبر آن هم آلن مک‌ درموت (Alan McDermott) می‌باشد. همچنین وظایف سمت‌هایی مثل طراح اصلی و طراح هنری این استودیو نیز، بر عهده نایجل کرشو (Nigel Kershaw) و استوارت ترور (Stuart Trevor) قرار گرفته است.

اسامی افرادی که ذکر کردیم، قبل از این در ساخت عناوینی مثل Driveclub و Motorstorm مسئولیت‌هایی داشته اند و با شرکت‌هایی از قبیل دیپ سیلور (Deep Silver) و روولوشن سافت‌ور (Revolution Software) کار کرده اند.

همچنین در ادامه یکی دیگر از اعضای تیم سازنده بازی محبوب Mass Effect 3، یعنی الکس فیگینی (Alex Figini)، در استودیوی تازه تاسیس Wushu حضور دارد. به صورت کلی، حدود ۱۱ نفر در این استودیو جدید حضور خواهند داشت و ساخت عناوینی با ایده‌های نو و خلاقانه، مهم‌ترین هدف آن ها خواهد بود. طبق جزئیات این خبر، مراحل اولیه ساخت اولین بازی این استودیو از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ آغاز شده است و از موتور آنریل ۴ در ساخت آن استفاده کرده اند، البته هنوز نام این بازی مشخص نشده است و اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. همان طور هم که در بالاتر ذکر شد، این بازی در سبک عناوین علمی و تخیلی قرار دارد.

آلن مک‌ درموت در ادامه افزود:

تمامی اعضای استودیوی جدید Wushu، در گذشته، در کنار یکدیگر کار کرده اند و تجربه همکاری را با هم دارند. به همین علت، زمان زیادی را برای انتخاب سمت‌های مختلف در استودیو نگذاشته‌ایم و در واقع این موضوع برای استودیوی ما اهمیتی ندارد. بلکه ما قصد داریم بدون در نظر گرفتن مسائل کوچک، به طور مستقیم به طراحی ایده‌های جدید بپردازیم و بتوانیم بهترین ایده را برای ساخت یک بازی جدید خلق کنیم. ما می‌خواهیم بدون فوت وقت ایده مورد نظر را به یک تجربه قابل بازی تبدیل کنیم و به همین علت از موتور آنریل ۴ استفاده خواهیم کرد. آنریل ۴ امکانات بسیار زیاد و فوق العاده ای دارد و ما در حال حاضر نسخه اولیه بازی خود را طراحی کرده ایم. به طور کلی این عنوان جدید از بازی‌هایی که در گذشته ساخته شده است متفاوت خواهد بود و بدون شک شما شاهد ساخت یک بازی در سبک اوتومبیل‌رانی نخواهید بود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید