تاریخ انتشار نسخه آزمایشی Uncharted: The Nathan Drake Collection اعلام شد + ۱۱ دقیقه گیم‌پلی

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۳

با توجه به اعلامیه اخیر سونی، نسخه آزمایشی بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection در ماه سپتامبر امسال بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 در دسترس قرار می‌‌گیرد.

نسخه آزمایشی چپتر Warzone عنوان Uncharted 2: Among Thieves را شامل می‌شود و در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۷ مهر ۱۳۹۴) برای تمامی دارندگان PlayStation 4 منتشر می‌شود. هنوز اطلاعاتی در رابطه با حجم این نسخه در دسترس قرار نگرفته و در صورت انتشار اطلاعات بیشتر در این رابطه شما را مطلع خواهیم کرد.

در ادامه این مهم، ناتی داگ از ۱۱ دقیقه گیم‌پلی نسخه بازسازی شده Uncharted 1 رونمایی کرد. این ۱۱ دقیقه به طور کامل از گیم‌پلی نسخه اول سری گرفته شده است و بر نمایش پیشرفت های بازی نسبت به نسخه PS3 تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را در سه کیفیت مختلف دانلود کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

پخش آنلاین

عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection یک مجموعه بازسازی شده از سه قسمت ابتدایی سری بازی Uncharted می‌باشد که از سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ بر روی کنسول نسل هفتمی PlayStation 3 منتشر شدند. این مجموعه در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۵ (چهارشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۴) بر روی کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. کسانی که اقدام به خرید این بازی کنند از کد نسخه آزمایشی رایگان بخش چندنفره Uncharted 4 بهره مند می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید