کارگردان Hitman: داستان اصلی فیلم Just Cuase بر مبنای Just Cuase 3 خواهد بود

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

اینطور که بنظر می‌رسد، کارگردان دو فیلم Hitman و Hitman: Agent 47 یعنی آقای Adrian Askarieh که در سال 2009 موضوع ساخت یک فیلم از سری Just Cuase را مطرح کرده و در فکر ساخت آن بودند، امروز در مصاحبه‌ای با سایت IGN اعلام داشتند که داستان فیلم اصلی، مطمئنا برر مبنای داستان بازی Just Cuase 3 خواهد بود. برای اطلاعات کامل با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق صحبت‌های آقای Askarieh بازی Just Cuase 3 دارای “داستانی فوق‌العاده” است که شخصیت اصلی یعنی Rico را به مکان تولدش “Medici” بر می‌گرداند.

در اصل باید گفت، عنوان Just Cuase لیاقت این را که از نظر یک فیلم اکشن هم پای سری The Fast And Farious خوانده شود، دارد.

ایشان افزودند:

باید گفت هر دوی این عناوین عجیب و غریب هستند. Just Cuase 3 دستان بسیار جالب و هیجان انگیزی دارد و من همیشه، داستان‌های عقرب را دوست داشته‌ام زیرا در هیچ فیلم سینمایی ندیده‌ام که یک فرد در بین مردمی که از درون نابود شده‌اند فرستاده شود تا زندگی آن ها را، سر و سامان بخشد.

هنوز تاریخ دقیقی برای شروع ساخت فیلم اعلام نشده است به دلیل اینکه Askarieh می‌خواهد ببیند Hitman: Agent 47 در باکس آفیس چگونه عمل خواهد کرد. البته این را نیز باید در نظر گرفت که علی‌رغم نمرات بد گرفته شده توسط این فیلم، Hitman: Agent 47 توانسته مقدار 63.5 میلیون دلار فروش داشته باشد که به نسبت هزینه 35 میلیون دلار برای ساخت، سود خوبی برای سازندگان به حساب می‌آید.

در پایان این را نیز باید ذکر کنیم که عنوان Just Cuase 3 در تاریخ 1 دسامبر 2015 مصادف با 10 آذر 1394 برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم PC انتشار خواهد یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید