تمامی بازی های سری Deus Ex را با 7 دلار تهیه کنید

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰

مطمئنا بسیاری شما از علاقه‌مندان به سری بازی زیبای Deus Ex هستید و دلتان می‌خواهد که، جدیدترین عنوان این سری یعنی Deus Ex: Mankind Divided را از همین الآن، پیش خرید کنید اما پولی که برای آن کنار گذاشته اید کافی نیست. خوب باید بگوییم فروشگاه Steam حسابی به فکرتان بوده زیرا یک پکیج فوق‌العاده برای طرفداران این سری تدارک دیده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اینطور که بنظر می‌رسد، شرکت Square Enix برای بازیبازان، تعدادی از بازی‌های سری Deus Ex را آن هم با قیمت بسیار پایین قرار داده است تا طرفدارن این عنوان قبل از انتشار جدیدترین نسخه آن، از این سری بازهم لذت ببرند.

در این اقدام Square Enix بازی‌های Deus Ex: Game of The Year Edition، Deus Ex: Invisible War، Deus Ex: Human Revolutions – Director’s Cut و بازی Deus Ex: The Fall را برای خرید قرار داده است که شما هم می‌توانید آن هارا به طور جداگانه تهیه کنید هم می‌توانید، همه‌ی آن ها را در یک پکیج با قیمت بسیار بسیار پایین 6.99 دلار معادل 4.99 یورو تهیه بفرمایید.

قابل ذکر است که، شما از تاریخ 4 سپتامبر مصادف با 13 شهریور به مدت یک هفته توانایی خرید این پکیج فوق‌العاده را دارید و می‌تاونید از آن لذت ببرید. جدیدترین عنوان از این سری یعنی Deus Ex: Mankind Divided هم در تاریخ 23 فوریه 2016 مصادف با 4 فروردین 1395 انتشار خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید