اطلاعات جدیدی از بروزرسانی روز اول بازی MGS V: TPP منتشر شد

۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

بازی پرطرفدار و موفق Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در این هفته منتشر خواهد شد و در روز اول خریداری، شما می‌توانید یک بروزرسانی را دانلود نمایید. امروز اطلاعات جدیدی درباره این بروزرسانی منتشر شد. برای دریافت این اطلاعات به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

با توجه به این اطلاعات، این بروزرسانی 1.01 بوده و برای تمامی کنسول‌هایی که این بازی بر روی آنها منتشر می‌شود، در دسترس قرار خواهد گرفت.

این بروزرسانی، 421 مگابایت حجم برای نسخه PS4 این بازی، 150 مگابایت حجم برای نسخه PS3 این عنوان و در آخر 720 مگابایت حجم برای نسخه Xbox One دارد. این بروزرسانی، مشکلات بازی را حل می‌کند؛ اما دانلود آن ضروری و اجباری نیست.

مهمترین تغییراتی که با دانلود این بروزرسانی به وجود می‌آیند را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

ویژگی‌های جدید به بازی اضافه خواهند شد، در مرحله FOB پیشرفت‌هایی وجود دارد و به طور کلی، بازی بهینه‌تر و با ثبات‌تر شده است. 

همچنین بروزرسانی دیگری برای Ground Zeroes منتشر شده است که با دانلود آن، می‌توانید بازی ذخیره شده خود را به Metal Gear Solid V: The Phantom Pain انتقال دهید و به لباس‌های بیشتر و چیز‌های خوب دیگر دسترسی پیدا کنید.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain آخرین بازی سری Metal Gear خواهد بود که به دست Hideo Kojima ساخته شد و با نمراتی که تا به الان دریافت کرده است، جزو اصلی‌ترین بخت‌های GOTY شدن است.

با اینکه Kojima و Konami به مشکلاتی زیادی برخوردند، این بازی را بسیار عالی به بازار روانه خواهند کرد. حال سوال اصلی این است: با این موفقیت Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و سازه عالی Kojima، آیا Konami با Kojima آشتی خواهد کرد و یا این رابطه تیره و تار باقی خواهد ماند؟

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید