Konami: عنوان Metal Gear Solid 5 چیزی بیشتر از یک بازی مخفی کاری است

۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۷

مطمئنا همه ما سری پر طرفدار Metal Gear Solid را به عنوان سردمدار سبک مخفی کاری می شناسیم، اما کونامی اعتقاد دارد که جدیدترین نسخه سری، تنها یک بازی مخفی کاری نیست. به گفته کونامی، جهان وسیع عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain باعث از بین رفتن برخی از محدودیت ها شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اخیرا آقای Jon Edwards، مدیر بخش بازاریابی کونامی، مصاحبه ای را با وبسایت MCV انجام داده است. او احساس می کند که جهان بزرگ عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، موارد تازه ای را به هسته بازی اضافه کرده است. آقای Jon Edwards بیان کرد:

Metal Gear Solid، بدون شک یکی از بزرگترین عناوین سبک مخفی کاری می باشد اما این موضوع، تنها بخشی از این عنوان بزرگ محسوب می شود. همانطور که می دانید، بخش مخفی کاری مهم ترین قسمت بازی است، اما در The Phantom Pain ما به مرزهای تازه ای دست پیدا کرده ایم. در واقع، احساس می کنم که این نسخه یک عنوان مبازه ای کامل است که دارای المان های مخفی کاری است.

او ادامه داد:

جهان وسیع، تنها یکی از ویژگی های تازه ای است که به هسته اصلی سری اضافه شده است. این جهان بزرگ، مقیاس جنگ را بهتر به تصویر می کشد و به همین خاطر از اهمیت زیادی برخوردار است. بخش های اشغال شده توسط دشمنان، در یک نقطه متمرکز نشده است. آنها ایستگاه های بازرسی دارند و این ایستگاه ها در نقاط مختلف بازی، پراکنده شده اند. آنها وضعیت پایگاه های مرزی را زیر نظر دارند و موقعیت را به دقت بررسی می کنند. بنابراین، بازیکنان باید استراتژی مناسبی را برای نفوذ کردن به پایگاه های دشمنان اتخاذ کنند. در واقع محیط بزرگتر، گیم پلی بازی را بهبود بخشیده است و آن را به یک نمونه بی همتا تبدیل کرده است.

Edwards گفت که جهان بازی به این علت از وسعت بالایی برخوردار است که بازیکنان بتوانند روش های مختلفی را امتحان کنند و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشند. ایشان بیان کرد:

سری Grand Theft Auto پس از open-world شدن محبوبیت بالایی را کسب کرد. همچنین، یکی از بخش های جالب سری Far Cry، کارهای هیجان انگیزی است که بازیکنان می توانند در دنیای بزرگ آن انجام دهند. Metal Gear Solid 5 از این موارد نیر بهتر خواهد بود.

بر طبق گفته های کوجیما، داستان این سری در Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain به پایان خواهد رسید. با این وجود، Konami پیشتر اعلام کرده بود که در آینده نسخه های تازه ای را از این سری منتشر خواهد کرد.

عنوان شاهکار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain قرار است در تاریخ یک سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید