آیا نقشه Nuketown به COD: BO 3 می‌آید؟

۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶

یکی از پرطرفدار‌ترین نقشه‌های سری بازی Call of Duty: Black Ops، نقشه Nuketown است. این نقشه ابتدا در Call of Duty: Black Ops 1 وجود داشت و آنقدر مشهور و پرطرفدار شد که برای نسخه دوم این بازی یعنی Call of Duty: Black Ops 2، دوباره ساخته شد. همچنین نسخه سوم این بازی پرطرفدار نیز بزودی منتشر می‌شود ولی Treyarch هنوز اعلام نکرده است که این نقشه در Call of Duty: Black Ops III وجود خواهد داشت یا خیر؛ اما اینطور که به نظر می‌رسد، این نقشه پرطرفدار را در Black Ops III خواهیم دید. با ما همراه باشید. 

امروز در ریجن برزیلی PlayStation Store، فاش شد که نقشه‌ای با نام Nuk3town در بازی وجود خواهد داشت؛ اما در نقش یک جایزه‌ای که برای خرید نوعی خاص از این عنوان به بازیباز اهدا خواهد شد؛ مثلا نسخه Deluxe Edition.

همچنین این نقشه بازسازی و با سیستم حرکتی Call of Duty: Black Ops III، هماهنگ شده است. منظور از سیستم حرکتی بازی، راه رفتن از دیوار و پرش‌های قدرتمند است.

همانطور که گفتم، این نقشه به صورت یک جایزه خواهد بود و بازیبازان برای دسترسی داشتن به آن، باید کاری انجام دهند؛ برای مثال و به احتمال زیاد، خریدن نسخه Deluxe Edition این بازی.

در طول سال‌های گذشته،نقشه‌های متفاوتی برای بازی Call of Duty ساخته شده؛ اما هیچکدام به اندازه Nuketown معروف و پرطرفدار نشدند و اگر Treyarch، دست از سکوت بردارد، می‌توانیم بفهمیم که تغییرات این نقشه نسبت به نسخه‌های قبلی خود چه بوده است.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Black Ops III در ماه نوامبر سال جاری (معادل با ما‌ه‌های آبان و آذر سال جاری) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید