گیفت کارت
گیفت کارت

نقشه‌ی Nuketown بازی Call of Duty: Black Ops 4 در هفته جاری منتشر خواهد شد

۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی تاریخ انتشار نقشه‌ی Nuketown بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شده و طبق اعلامیه رسمی سازندگان، این نقشه در هفته‌ی جاری در دسترس خواهد بود.

تقریبا یک ماه از انتشار بازی موفق Call of Duty: Black Ops 4 میگذرد که توانست نظر کاربران قدیمی این مجموعه و منتقدان را به خود جلب کند و نمرات بسیار خوبی را به دست آورد. با اینکه در این اثر شاهد حذف شدن بخش داستانی بازی هستیم، اما در آن سو بخش چندنفره به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده‌سازی شده و در حال حاضر کاربران زیادی در سراسر جهان مشغول تجربه‌ی آن هستند. به علت بالا بودن تعداد کاربران، تا چند روز بعد از انتشار بازی، سرورهای آن با مشکلاتی مواجه شد اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر با انتشار به‌روزرسانی‌های کاربردی، این مشکلات رفع شده است. این نسخه برای اولین بار از حالت بتل رویال تحت عنوان Blackout نیز پشتیبانی خواهد کرد که تا حالا، توانسته میزان زیادی از کاربران را خود اختصاص دهد و لحظلات هیجان انگیزی را برای آنان رقم بزند.

حال به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) تاریخ انتشار نقشه‌ی بسیار محبوب Nuketown را مشخص کرده است. قبل‌تر هم مشخص شده بود که این نقشه برای جدیدترین نسخه از این مجموعه منتشر خواهد شد و حتی اعلام گردید که این نقشه، در زمان عرضه‌ی رسمی در دسترس نخواهد بود و در تاریخ نامشخصی از ماه نوامبر، به دست کاربران خواهد رسید. حال زمان آن فرا رسیده که باری دیگر کاربران این بازی، این نقشه‌ی خاطرانگیز را که با ظاهری متفاوت و جدید در بازی حضور پیدا می‌کند، تجربه کنند و از آن لذت ببرند. این نقشه در هفته‌ی جاری و به طور دقیق تا سه روز دیگر یعنی ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی منتشر خواهد شد.

همچنین همان‌طور که اطلاع دارید، محتویاتی که برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر می‌شوند در انحصار زمانی کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارند و مدتی بعد برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شوند. حال نقشه‌ی مذکور نیز از این موضوع جدا نیست و فعلا برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. زیرا سازندگان به طور دقیق مشخص نکردند که این نقشه در چه زمانی برای دو پلتفرم یاد شده، منتشر می‌شود. با توجه به گفته‌های قبلی سازندگان، محتویاتی که با شرایط انحصار زمانی عرضه می‌شوند، به مدت یک هفته در انحصار پلی‌استیشن ۴ خواهند بود و احتمال دارد که این نقشه نیز، بعد از یک هفته به طور همگانی منتشر شود.

ناگفته نماند که اتفاقات این نقشه، در محیط‌های برفی و زمستانی و در کشور روسیه جریان خواهد داشت و ما در آن شاهد تابلو‌های مختلفی با محوریت خوش‌آمد گویی به کاربران هستیم.

برای مشاهده‌ی مطلب نقد و بررسی بازی Call of Duty: Black Ops 4، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید