اطلاعاتی درباره محتویات انحصاری نسخه PS4 عنوان Mad Max منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۲

Sony امروز اطلاعاتی را درباره محتویات انحصاری نسخه PS4 عنوان Mad Max، منتشر کرد. البته بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده است، به نظر می رسد که این محتویات به صورت انحصاری زمانی در دسترس دارندگان کنسول PlayStation 4 قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

این محتویات اضافی، تنها محدود به 12 وسیله تزیینی می شوند. این 12 مورد، ماسک های Longlooker, Humongous و Bearclaw را نیز شامل می شوند. این موضوع ممکن است برای دارندگان سایر پلتفرم ها اندکی ناراحت کننده باشد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که این محتویات، از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند.

این اولین باری نیست که چنین اتفاقی رخ می دهد و سازندگان بازی ها برای تشویق کردن کاربران به خریداری کردن یک عنوان، تا کنون محتویاتی نظیر ماموریت های جانبی، نقشه های اضافی و موارد ویژه را به صورت انحصاری برای پلتفرم های مختلف عرضه کرده اند.

در نسل هشتم، کنسول PS4 عملکرد بسیار خوبی را در این زمینه داشته است و تا کنون محتویات زیادی به صورت انحصاری برای عناوین این کنسول منتشر شده است. به عنوان مثال، محتویات اضافی عناوینی نظیر Destiny و Call of Duty: Black Ops 3 در انحصار کنسول PS4 قرار دارد.

بر طبق اطلاعات منتشر شده، محتویات اضافی عنوان Mad Max تا تاریخ 30 نوامبر (دوشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۴) در انحصار دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی خواهد بود. بنابراین به احتمال زیاد WB Games در آینده این محتویات اضافی را برای پلتفرم های Xbox One و PC نیز منتشر خواهد کرد.

عنوان Mad Max قرار است در تاریخ 1 سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC عرضه شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید