لانچ تریلر Metal Gear Solid V: The Phantom Pain منتشر شد| تکرار یک حماسه!

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۹

همان‌طور که خودتان می‌دانید بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چند روز دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد. به همین دلیل آقای هیدئو کوجیما چندی پیش اعلام کرد که در حال تهیه لانچ تریلر این بازی می‌باشد. اکنون بر اساس قولی که داده بودیم، این تریلر را می‌توانید مشاهده کنید. در این تریلر زیبا می‌توانید تاریخچه و صحنه هایی از نسخه های قبلی این سری و همچنین بخش های جدید از نسخه‌ی جدید را با کارگردانی آقای هیدئو کوجیما مشاهده کنید. برای مشاهده‌ی این تریلر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

یک موسیقی زیبا و شنیدنی، صحنه هایی از نسخه های قبلی سری Metal Gear Solid، چند قسمت دیدنی از نسخه‌ی جدید و ویراش فوق العاده توسط هیدئو کوجیما همه چیز را برای یک تریلر خاطره انگیز مهیا کرده است. تریلری که می‌تواند برای طرفداران قدیمی حس زنده کردن تمامی خاطرات گذشته با این سری را داشته باشد و آن ها را برای نسخه‌ی جدید آماده کند.

این تریلر هم دارای بخش هایی از نسخه های قدیمی این سری است که برای طرفداران  فوق العاده خواهد بود و هم دارای چند بخش از نسخه‌ی جدید می‌باشد که بدون شک ذهن شما را درگیر راز های درون خود خواهد کرد. همه می‌دانند که کوجیما یکی از سازندگان بزرگ است اما او بار دیگر مهارت خود در ادیت و ویرایش تریلر را نشان داد. مهارتی که باعث شده است حتی برخی کارگردان های سینما هم از او تعریف کنند.

نمی‌خواهم تریلر را برای شما توضیح بدم اما چیز های که از نسخه‌ی جدید در تریلر دیدم ذهنم را به شدت درگیر خود کرد. دیدن این تریلر را به شما و به خصوص به طرفداران این سری پیشنهاد میکنم.

شما می‌توانید تریلر را با کیفیت های مختلف از پایین دانلود یا مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”260858″]

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ 10 شهریور برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید امتیازات بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید