موارد جدیدی به نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 3 اضافه می‌شود

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶

بازیکنان نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 3 در کنسول PlayStation 4 روز خوبی را در پیش خواهند داشت! موارد جدیدی به زودی به نسخه بتای این عنوان اضافه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت Treyarch امروز نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 3 را بروز خواهد کرد. این بروزرسانی حداکثر سطح هر بازیکن را به 34 افزایش خواهد داد؛ این افزایش فقط کمی از 28 فعلی بیشتر می‌باشد.

نقشه Stronghold در این بروزرسانی به نسخه بتا افزوده خواهد شد و حالت Uplink -یکی از حالت های محبوب و فوتبال مانند Call of Duty: Advanced Warfare- نیز به این نسخه خواهد آمد.

آقای David Vonderhaar – مدیر طراحی بازی و کسی که اطلاعات بالا را منتشر کرد- می‌گوید تا به حال کمتر از 10 درصد بازیکنان به سطح 28 رسیده اند.

البته هنوز نامعلوم است که این بروزرسانی جدید به سرور بازی اضافه خواهد شد یا که خود بازی را به روزرسانی خواهد کرد؛ اما هرچه که اتفاق بیفتد، ما شما را خبردار خواهیم کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 3 توسط شرکت Treyarch ساخته و توسط شرکت Activision منتشر خواهد شد. این بازی در سبک اکشن تیر اندازی با زاویه دید اول شخص قرار دارد و در ششم نوامبر امسال (مصادف با جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول های نسل هفتم، هشتم و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان دارای سه حالت تک نفره، چندنفره و co-op می‌باشد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید