شایعه: Half-Life 3 در سه ماهه آخر سال 2017 منتشر خواهد شد + اولین جزئیات از Left 4 Dead 3

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹

هیجان زده نشوید؛ چراکه قبل از هر چیز باید به عرضتان برسانیم “تمام مطالب پیشرو شما بر اساس شایعات هستند” و هیچ اعلام رسمی از سوی Valve صورت نگرفته است! این اطلاعات که دربر دارنده جزئیات هیجان انگیزی از عناوین Half-Life 3 و Left 4 Dead 3 می‌باشند، در واقع توسط یکی از کارکنان سابق کمپانی Valve (هویت و یا پست وی مشخص نیست) که تصمیم گرفته دانسته های خود را درباره این دو عنوان در اختیار عموم قرار دهد، انتشار یافته است. با ما همراه باشید.

طبق این اطلاعات، شرکت Valve عنوان افسانه ای Half-Life 3 را از یاد نبرده است و فقط در انتشار جزئیات بازی محتاطانه عمل می‌کند ولی در هر صورت؛ به احتمال زیاد بازی در سه ماهه آخر سال 2017 میلادی و یا با تاخیر در سه ماهه اول سال 2018 منتشر خواهد شد. البته این فرد ذکر کرده است که فرایند توسعه بازی فعالانه پیگیری نمی‌شود و سران Valve به ندرت اسمی از Half-Life 3 می‌برند؛ چراکه تمرکز اصلی آن ها بر روی Left 4 Dead 3 است که زودتر منتشر خواهد شد!

حال قسمت جالب گفته های وی؛ اطلاعات مربوط به بازی Left 4 Dead 3 می باشد. داستان بازی در ادامه وقایع نسخه قبل و یک ماه پس از روز سرایت و انتشار بیماری جریان خواهد داشت و در بازی شاهد چهار بازمانده جدید نیز، خواهیم بود:

  • Irvin: یک خلافکار سیاه پوست که طبق گفته ها، اولین فرد گروه است که موفق شده از رسته خلافکاران فرار کند. Irvin نقش مربی و راهنمای Francis را ایفا خواهد کرد.
  • Katherine: یک زن 24 ساله سفید پوست معمولی است که بر خلاف میل خود به اجبار در یک خط هواپیمایی وسیع کار می‌کند.
  • Keenan: او نیز یک فرد سیاه پوست است. Keenan یک شخصیت دست و پا چلفتی (!) و به عبارتی شبیه به Louis می‌باشد(یکی از شخصیت های سری های قبلی بازی).
  • Garret Jr: یک فرد قوی هیکل است که نقشی کلیشه ای دارد. او یک جنگجوی Kenpō مشهور در جهان L4D است. انیمیشن های مبارزات وی نسبت به سایرین متفاوت است ولی برداشت نشود که حرکات وی از دیگر شخصبت ها بهتر است.

همچنین بر طبق گفته های این شخص؛ شش کمپینگ و خط داستانی متفاوت با نام های Crash-land ،Impasse ،Inquisitor Land ،Early Destination ،Cliff-Hanger و No Mercy برای بازی Left 4 Dead 3 تدارک دیده شده اند. هنوز تمام نشده است! برای گیم‌پلی بازی نیز، یک سیستم کوله پشتی تعبیه شده است که به کاراکتر ها اجازه می دهد “فقط آیتم های خاصی” را با خود حمل کنند. نکته جالب این است که برای کوله پشتی ظرفیتی معین در نظر گرفته شده و هر اندازه که آیتم های بیش تری را درون آن قرار دهید، باعث کندی شما در حرکت می‌شود.

متاسفانه صحبتی از سال عرضه بازی مورد انتظار Left 4 Dead 3 نشده است، ولی پیش تر ذکر شد که L4D قبل از HL3 منتشر خواهد گردید و احتمالا در سال 2016 و یا اوایل 2017 شاهد آن خواهیم بود. همچنین در مورد Half-Life 3 نیز، اطلاعات چندانی در دسترس نیست. باری دیگر تاکید می‌کنیم که تمام جزئیات فوق الذکر پایه و اساسی رسمی ندارند و تنها گفته های یکی از کارمندان سابق Valve هستند و اگر صحت داشته باشند، روز های خوبی در انتظار عاشقان این دو بازی است!

 

0
0
PC

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید