اطلاعات جدیدی از عنوان Deus EX: Mankind Divided فاش شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۲
Deus Ex:Mankind Divided

اخیرا شرکت Square Enix و استودیو بازی‌سازی EIDOS Montreal اطلاعات جدیدی را از عنوان محبوب و موردانتظار Deus EX: Mankind Divided منتشر کرده اند. که نشان دهنده پیشرفت فوق العاده این عنوان نسبت به نسخه قبلی است در ادامه با ما همراه باشید.

اولین مورد جالب امکان شخصی سازی رابط کاربری بازی در سطح وسیع تر نسبت به Deus Ex: Human Revolution می‌باشد، بازیکنان علاوه بر تغییر المانهای روند بازی می‌توانند شکل ظاهری آن را نیز تغییر دهند. مورد بعدی تاثیر انتخاب ها بر روند گیم پلی می‌باشد، طبق گفته سازنده این انتخاب تاثیر بیشتری بر روند بازی دارند و حتی ممکن مسیر داستانی کل بازی را تغییر دهند.

از دیگر موارد اشاره شده حالت محبوب +New Game می‌باشد. مورد دیگر تعادل موجود بین دو بخش مخفی کاری و اکشن بازی می‌باشد و سازندگان به هیچ عنوان سعی بر این که بخشی را برتر از دیگری قرار دهند ندارند و برای هر کدام امتیاز های ویژه ای را در نظر گرفته اند.

در انتها لیست درایی های بازیکنان (Inventory) به این نسخه بازگشته است، بازیکنان به وسیله این لیست می‌توانند نحوه انجام بازی را براساس سبک و سیاق خود برنامه ریزی کنند.

همانطور که مشاهده کردید خلاقیت های موجود در این عنوان تمامی ندارد و روز به روز در حال اضافه شدن موارد جدیدی به روند انجام بازی هستیم. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید پیش‌نمایش این بازی را از این لینک مطالعه فرمایید.

بازی Deus EX: Mankind Divided در تاریخ نامعلومی در سال 2016 منتشر می‌شود و یکی از مورد انتظارترین عناوین صنعت بازیسازی محسوب می‌‌شود.

نظر شما در مورد این عنوان چیست؟! آن را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید