مبارزات عنوان Mass Effect Andromeda شبیه نسخه سوم خواهند بود

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، مبارزات عنوان مورد انتظار Mass Effect Andromeda، به مبارزات نسخه سوم شباهت خواهند داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می دانید، جدیدترین نسخه سری پر طرفدار Mass Effect که Mass Effect Andromeda نام گرفته است، به وسیله یک موتور بازیسازی جدید، ساخته خواهد شد. البته، استفاده از یک موتور بازیسازی تازه باعث نشده است که سازندگان برخی از المان های عناوین پیشین سری را فراموش کنند.

بر طبق اطلاعات منتشر شده، وقایع عنوان Mass Effect Andromeda در کهکشان titular به وقوع می پیوندد. این در حالی است که داستان سه گانه اصلی در کهکشان راه شیری قرار داشت. به همین خاطر، شخصیت های قدیمی و دوست داشتنی سری، در عنوان Mass Effect Andromeda حضور نخواهند داشت. در واقع، استودیوی BioWare اعتقاد دارد که انجام دادن چنین کاری، چندان منطقی نیست.

آقای Chris Wynn، کارگردان توسعه این عنوان، مدتی پیش در یک توییت این موضوع را بیان کرده بود.

@_Anderzzz از نظر منطق داستانی، انجام دادن چنین کاری چندان جالب به نظر نمی رسد.

— Chris Wynn (@The1Wynn) August 10, 2015

بر طبق گفته های سازندگان، خبری از شخصیت های مهم سه گانه اصلی نخواهد بود. اما ممکن است این سوال برای طرفداران پیش بیاید که آیا امکان حضور شخصیت های فرعی سه گانه اصلی در عنوان Mass Effect Andromeda وجود خواهد داشت؟ آقای Wynn این موضوع را تایید نکرده است. به این خاطر که ساخت بخش داستانی، هنوز به پایان نرسیده است. BioWare علاقه دارد که تعدادی از المان های سه گانه اصلی در عنوان تازه نیز، حضور داشته باشند تا طرفداران هنگام تجربه کردن نسخه جدید، احساس حضور در یک محیط بیگانه را نداشته باشند.

نکته امیدوار کننده دیگری که می تواند باعث خشنودی طرفداران شود، این است که مبارزات بازی Mass Effect Andromeda، شبیه مبارزات عنوان تحسین شده Mass Effect 3 هستند. در حقیقت، مبارزات این سری در نسخه سوم به تکامل رسیده بودند. البته، این نکته به معنی عدم وجود نو آوری در مبارزات بازی نیست و به گفته Wynn، موارد جدیدی به مبارزات اضافه شده است تا آنها را نسبت به قبل، پویا تر کند.

هنوز اطلاعات زیادی درباره عنوان Mass Effect Andromeda منتشر نشده است. مدت زیادی از معرفی عنوان قسمت جدید نمی گذرد و سازندگان بیان کرده اند که قهرمان این نسخه، یک شخصیت تازه خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید