بخش چندنفره‌ی Mass Effect 3 احتمالاً در آینده به نسخه‌ی Legendary Edition اضافه خواهد شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
سه‌گانه‌ی Mass Effect Legendary Edition

عنوان Mass Effect: Legendary Edition سرانجام امروز به صورت رسمی منتشر شد. این کالکشن در کنار ارائه‌ی سه بازی اول Mass Effect با بهبودهای گرافیکی، تقریباً همه‌ی محتویات منتشر شده برای سه‌گانه‌ی اصلی را در قالب یک بسته ارائه می‌دهد. با این حال به دلایل مختلف، بخش چندنفره‌ی مبتنی بر Co-Op بازی Mass Effect در این کالکشن قرار ندارد. اما این احتمال وجود دارد که بخش‌ چندنفره‌ی بازی مذکور به این مجموعه اضافه شود.

آقای مک والترز (Mac Walters)، مدیر پروژه‌ی عنوان Mass Effect: Legendary Edition، در مصاحبه با CNET توضیح داد که استودیوی بایوور (Bioware) پس از بررسی بازخوردهای منتقدین و طرفداران، با توجه به منابع موجود و زمان در خصوص اضافه کردن بخش چندنفره‌ی بازی Mass Effect 3 به Legendary Edition تصمیم‌گیری خواهد کرد. وی در این باره گفت:

من هرگز به این مورد نه نمی‌گویم. ما می‌خواهیم ببینیم میزان استقبال و بازخوردها از Mass Effect: Legendary Edition چگونه است و تقاضای طرفداران در خصوص بخش چندنفره چیست. سپس باید بررسی کنیم و ببینیم که آیا زمان و منابع مورد نیاز برای رسیدن به آن چیزی که طرفداران خواستارش هستند، در اختیار داریم یا خیر.

بازی Mass Effect: Legendary Edition در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید