پوشش خبری مراسم سامسونگ Unpacked 2015 [لینک دانلود افزوده شد!]

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۷

سلام خدمت هواداران عرصه ی تکنولوژی و کاربران عزیز وبسایت تکفارس، همانطور که در بنر های تبلیغاتی مشاهده می‌کنید و چندین بار هم در خود سایت اعلام کرده ایم که امروز روزی است که سامسونگ دست به معرفی سه گوشی جدید در کنار کنفرانس خبری خود در شهر نیویورک می‌زند. احتمال دارد که دو گوشی Galaxy Note 5 & S6 edge Plus در این همایش سالانه معرفی شود. تکفارس نیز این کنفرانس را به دو صورت “وبلاگ نویسی زنده ( Live Blog) ” و پوشش خبری پوشش زنده خواهد داد.

شما می‌توانید اخبار لحظه ای از کنفرانس را در LiveBlog تکفارس مشاهده کنید یا با مراجعه به خود سایت از اخبار متنی بهره مند شوید. وبلاگ نویسی زنده برای آنانی که سرعت اینترنت پایینی برخوردارند یا توانایی ترجمه مکالمه ی انگلیسی را ندارند، مناسب است. همچنین این نوید را به شما می‌دهیم که پس از اتمام کنفرانس شما میتوانید این کنفرانس را در سه کیفیت مختلف همراه با زیرنویس فارسی، دانلود کنید!

 

[آپدیت]

در این همایش سالانه سامسونگ، ما شاهد معرفی رسمی دو گوشی Galaxy S6 edge Plus و Galaxy Note 5 بودیم. همچنین سیستمی جدید به نام SAMSUNG PAY نیز معرفی شد، که با این سیستم تقریبا فاتحه ی NFC حداقل برای سامسونگ خوانده است! ما شاهد ساعت هوشمند زیبایی به نام Galaxy Gear S2 بودیم. این ساعت نسخه ی بهبود یافته ی پیشینیان خود است.

شما میتوانید کنفرانس کامل سامسونگ را تا آخر امشب از تکفارس و گیمفا، دانلود و مشاهده کنید. در آخر بنده ” سیدمحمدرضا قدمگاهی” از همکار عزیزم “امیرحسین سیدی” که ما را در امر پوشش زنده همراهی کردند، تشکر میکنم.

آپدیت: برای دانلود ویدیو های کنفرانس به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید