۶۵ درصد کار ساخت Final Fantasy XV تمام شده است

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۲

متاسفانه آقای Hajime Tabata، کارگردان عنوان Final Fantasy XV، تاریخ انتشار این عنوان را در Gamescom اعلام نکرد ولی او در یک گفتگو با خبرنگار وبسایت Dualshockers اطلاعات جالبی در مورد این عنوان به او داده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Tabata در Gamescom اشاره کرد که کار ساخت بازی بسیار عالی پیش می‌رود و همه چیز طبق برنامه است. وی گفته است که حتی تاریخ انتشار بازی مشخص شده است ولی زمان اعلام این تاریخ انتشار نیز به زمانی بعد موکول شده است و Square Enix این زمان را نیز مشخص کرده است. Tabata گفته است که کمپانی Square Enix زمان بندی دقیقی را در مورد انتشار اخبار مهم بازی تدارک دیده است که نشان می‌دهد آن ها دقیقاً می‌دانند که قصد دارند با این بازی چه کار کنند.

آقای Hajime Tabata گفت که ۶۵ درصد از کار ساخت بازی به اتمام رسیده است ولی هم اکنون تصویر کاملی از بازی را به نمایش در نیاورده است. مسایل مهم تر از اعداد و ارقام این است که تمام برنامه ها سفت و محکم سر جای خودشان می‌باشند و بازی در حال ساخته شدن می‌باشد. وی ادامه داد کار ساخت بازی همراه برنامه ریزی ها بسیار خوب پیش می‌رود. Tabata در این مورد گفت:

بازی درست طبق برنامه است و جایی می‌باشد که تا همین لحظه باید باشد.

علاوه بر این، امروز یک تریلر گیم پلی از این بازی منتشر شد که می‌توانید در این مطلب آن را مشاهده بفرمایید. Tabata همچنین به این نکته اشاره کرد که تریلری که امروز منتشر شد به خوبی چیزی که در بازی می‌گذرد را به نمایش گذاشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید