موسیقی منتخب | Call of Duty Modern Warfare 2

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷

درود بر تمامی گیمفایی های عزیزی که طرفدار بخش موسیقی منتخب هستند. امروز تنها با یک اثر در خدمت شما هستیم. یک اثر که نامی جز فرا شاهکار نمی شود بر روی آن گذاشت! با ما همراه باشید.

دیگر بر روی این کره خاکی بازیبازی وجود ندارد که با Call of Duty آشنایی نداشته باشد. فرانچایزی محبوب که به جرئت می توان گفت یکی از محبوب ترین عناوین FPS در بین بازیبازان است. عناوین سری COD صرف نظر از هر عامل موفقیتی که به محبوبیت آن اضافه می کند، موسیقی متن فوق العاده ای دارند به نوعی که فوق العاده بودن موسیقی های این سری، به یک جزء ثابت و همیشگی برای آن تبدیل شده.
هنگامی که COD MW 2 در سال 2009 منتشر شد، گیمران فرصت خوبی داشتند تا با یک عنوان فوق العاده دست و پنجه نرم کنند.  آهنگساز این عنوان Lorne Balfe بود که وظیفه ساخت موسیقی های متن را به بهترین شکل ممکن انجام داد. اما در این پست، برای شما اثری را آورده ایم که Lorne Balfe به همراه یکی از بهترین آهنگسازان موسیقی متن آن را ساخته است. Hans Zimmer که همه ما با کارهای فوق العاده او آشنایی داریم. حاصل این همکاری بین Hans Zimmer و Lorne Balfe  اثری بود که The Enemy of My Enemy is My Friend نام داشت. حتی از نام اثر هم پیداست که با یک شاهکار طرفیم.

The Enemy of My Enemy is My Friend

مدت زمان این موسیقی 8:27 است. قبول دارم که کمی طولانی است اما به ما اعتماد کنید. لحظه لحظه این اثر لذت بخش خواهد بود. در ابتدا این موسیقی حالتی آرام و غم انگیز دارد اما از دقیقه 2:30 به بعد، حالتی حماسی به خود گرفته و تا پایان کار با همین تم حماسی ادامه پیدا می کند. گوش دادن به این اثر که استادی همچون Hans Zimmer در ساخت آن دخالت داشته را به هیچ وجه از دست ندهید. در ادامه می توانید این اثر فوق العاده را با حجم 19.4 مگابایت دانلود کنید.

دانلود موسیقی The Enemy of My Enemy is My Friend

دوستان عزیز مثل همیشه با نظرات گرم و سازنده خود ما را در پیشرفت این بخش یاری کنید.

منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

با تشکر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید