کاور رسمی رمان The Riddler’s Gambit منتشر شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۸

به تازگی، کاور رسمی رمان The Riddler’s Gambit منتشر شد. این رمان هم زمان با انتشار بازی Batman: Arkham Knight، منتشر خواهد شد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

The Riddler’s Gambit نام رمانی است که به وسیله Alex Irvine نگاشته شده است. این رمان پیش درآمدی است بر داستان بازی  Batman: Arkham Knight و  تا به حال حضور شخصیت Robin در این رمان نیز رسما تایید شده و داستان آن نیز به شرح زیر می باشد:

با مرگ جوکر، شهر گاتهام دچار هرج و مرج عجیبی شده است اما Riddler، شخصیتی است که می خواهد به هر روشی که شده جای خالی جوکر را در شهر گاتهام پر کند. این شخصیت روان پریش  Batman و Robin را در یک سناریوی مرگبار قرار می دهد جایی که وی تلاش می کند تا با با معماهای جنون وار و برنامه های شوم خود آنها را از سر راه خود کنار بزند.

بر روی کاور شخصیت Riddler با نگاه شوم وی در یک سو و در سوی دیگر شخصیت Batman را در یک صفحه بزرگ شطرنج شاهد هستیم که گویی در معماهای Ridller و برنامه های شوم وی، Batman نقش مهره شطرنج را بازی می کند.

کاور رسمی رمان The Riddler’s Gambit را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

 

 

 

 

رمان The Riddler’s Gambit در تاریخ 23 ژوئن 2015 ( 2تیر 1394) همزمان با انتشار بازی Batman: Arkham Knight منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟  آیا قبل از آغاز بازی Batman: Arkham Knight، این رمان را مطالعه می کنید؟ انتظارات شما از این رمان چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید