پروانه ساخت برای 17بازی رایانه‌ای

دهمین و آخرین شورای پروانه ساخت بازی‏ های رایانه ای در سال‌جاری برگزارشد و از میان بیست عنوان پروانه ساخت درخواست شده، با موافقت شورای مذکور، پروانه ساخت 17 بازی از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای صادر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، 17بازی رایانه ای در دهمین شواری پروانه ساخت بازی رایانه ای بنیاد پروانه ساخت دریافت کرد.
بازی‌های”سوال” با سبک پازل، “نگهبان جنگل” با سبک سکو بازی ،” پازل” با سبک پازل،”جزیره ویتامینها” با سبک کودکان به نویسندگی فرهاد آسترکی و همچنین بازی های “تیک آف” به نویسندگی صادق جبلی با سبک ورزشی- مسابقه ای، “اسپاد” به نویسندگی سعید اکبر زاده با سبک ارکید”بازیهای فکری 1 (میوه ها)” به تقاضای مهدی داعی حق با سبک کودکان ،” بیشتر از من” به نویسندگی علیرضا عربی با سبک برخط، “مسیر سرعت” به نویسندگی رویا شریف آبادی با سبک ورزشی- شبیه سازی و ” بهلول و هارون” به نویسندگی ابوالحسن نیکو صفت با سبک مسابقه ای- آموزشی از جمله بازی های دریافت کننده مجوز ساخت است.
همچنین از دیگر بازی دریافت کننده مجوز می توان بازی‌های “لامپ” به تقاضای امین مرادی با سبک پازل”چپی چپی ” به نویسندگی شرکت گسترش پردازش‌های نوین با سبک کودکان- آموزشی،” نجات زندانیان” به نویسندگی شرکت گسترش پردازشهای نوین با سبک پازل،”توپ شجاع” به نویسندگی صادق یوسف زاده با سبک ماجراجویی،”دژمان” به نویسندگی محمد شاهی فر با سبک استراتژی- برخط، “ایرانیان اف .سی” به نویسندگی یاسین مشهدی با سبک مسابقه ای- برخط و “دکتر و حیوانات” به نویسندگی مهدی پیشه ور، دانیال شمائلی،محمد رضا دولتیان با سبک کودکان- فانتزی را نام برد.
گفتنی است متقاضیان دریافت پروانه ساخت می بایستی فرم مربوطه را از وب سایت www.EBazi.Org دریافت و ضمن تکمیل آن به همراه مدارک به معاونت نظارت و ارزشیابی تحویل نمایند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید