جزییاتی جدید از بسته‌ های الحاقی و Season Pass عنوان Project Cars منتشر شد

مقایسه تنظیمات گرافیکی Ultra و Low در بازی Project CARS

به تازگی استودیوی بازیساری Slightly Mad جزییات جدیدی از بسته های الحاقی و Season Pass عنوان درحال توسعه Project Cars منتشر کرد . برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

استودیوی Slightly Mad اخیرا جزییات جدیدی از بسته های الحاقی بازی در دست ساخت خود منتشر کرد . اینطور که به نظر میرسد ما شاهد اضافه شدن موارد زیادی در Season Pass بازی خواهیم بود ، به گفته سازندگان عنوان Project Cars این بسته ها فقط شامل معرفی چندین اتومبیل و حالت های جدید نمیشود بلکه جاده ها و مسیرها و موارد دیگر نیز در این بسته ها وجود دارد . در قسمت زیر شما میتوانید مواردی که در Season Pass این عنوان وجود دارد را مشاهده کنید :

  1. بسته‌ی اتومبیل: Racing Icons
  2. موارد اضافی: Audi Ruapuna Speedway
  3. بسته‌ی اتومبیل: New for Old
  4. موارد اضافی: Red Bull Ignition
  5. بسته‌ی اتومبیل: Aston Martin
  6. موارد اضافی: Lotus Classic
  7. بسته‌ی اتومبیل: Renault Sport
  8. موارد اضافی: Toyota & Mitsubishi Macau
  9. موارد اضافی: Ford Oval Racing

این محتویات در تاریخ ماه آوریل سال 2015 به طور رسمی برای بازی منتشر میشود . به گزارش سایت AotFB افرادی که در موقع خرید بازی Season Pass این عنوان را هم به همرا آن تهیه کنند بازی Project Cars یک هفته زودتر به دست آنها میرسد و تخفیف ویژه ای برای این افراد نسبت به کسانی که این بسته ها را جدا خریداری کنند تعلق میگیرد علاوه بر موارد بالا 50 روکش مخصوص اتومبیل نیز در بازی دریافت میکنند .  Season Pass از ماه آوریل امسال تا ماه ژانویه سال 2016 در دسترس خواهد بود .

عنوان Project Cars با توجه به تاخیری که در زمان ارایه بازی با آن مواجه شد قرار است در تاریخ 2 ماه آپریل امسال برای پلتفرم PC و کنسول PS4 و Xbox one و Wii U منتشر شود انتظارات از این عنوان بسیار بالاست و با توجه به رقیبان این بازی که امسال منتشر میشوند باید منتظر ماند و دید که عنوان Project Cars چه عملکردی را از خود به جای میگذارد .

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید