عنوان Uncharted 4: A Thief’s End بر روی PS4 با رزولوشن و فریم ریت 1080p/30FPS اجرا خواهد شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۶

Naughty Dog هنوز تصمیم نگرفته است که می خواهد بازی Uncharted 4: A Thief’s End را برای PlayStation 4 با رزولوشن و فریم ریت 1080p/30FPS منتشر کند یا با رزولوشن و فریت ریت 1080p/60FPS! اما به تازگی از سوی مجله ی Play UK خبر می رسد که این بازی قرار است با رزولوشن و فریم ریت 1080p/30FPS اجرا شود. با اطلاعات بیشتر در این مورد ، با ما همراه شوید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، مجله ی بریتانیاییِ Play UK اعلام کرده است که بازی Uncharted 4: A Thief’s End در نهایت با رزولوشن 1080p و فریم ریت 30fps بر روی PS4 اجرا می شود. این خبر امروز به طور رسمی از این مجله به دست رسید. اعضای این مجله ، نسخه ی demo بازی را انجام داده بودند و اذعان داشتند که بازی در نهایت با رزولوشن 1080p و فریم ریت 30fps اجرا خواهد شد.

به گزارش Play UK ، در نسخه ی بعدی سری بازی های Uncharted دشمنان از هوش مصنوعی بسیار بالایی بهره مند خواهد بود که می تواند برای طرفداران بازی خوشحال کننده باشد چراکه با چالش های سخت تری رو به رو خواهند بود.اخیرا کارگردانان بازی Uncharted 4: A Thief’s End درمورد فریم ریت بازی صحبت هایی کرده اند. آن ها معتقد هستند که رسیدن به فریت ریت 60fps کار بسیار مشکلی است:

بدون شک رسیدن به این فریت ریت بالا کار بسیار مشکلی است حتی این موضوع درمورد بازی TLOU وجود داشت. در حال حاضر می خواهیم بیشتر بر روی Uncharted 4: A Thief’s End تمرکز کنیم تا شما به هنگام انتشار بازی از گرافیک آن حیرت زده شوید. اما رسیدن به این فریت ریت اصلا کار آسانی نیست.

در ادامه می توانید تصویری از مجله ی Play UK را مشاهده کنید:

مجله Play UK شماره جدید

داستان بازی Uncharted 4: A Thief’s End سه سال پس از پایان وقایع Uncharted 3: Drake’s Deception آغاز می شود، جایی که ما شاهد قهرمان بازی یعنی Drake در یک جزیره هستیم و Sam به عنوان برادرش سراغ او می آید تا اینکه در نهایت باز هم ماجراجویی های این دو برای کشف گنج آغاز شود.

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End طی سال جاری ، به صورت انحصاری ، برای کنسول نسل هشتمی سونی منتشر خواهد شد. اگر دوست دارید درمورد بازی ، اطلاعاتی کامل به دست آورید بد نیست سری به این پست بزنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید