شایعه: به زودی محتوای داستانی جدیدی برای عنوان Grand Theft Auto V منتشر خواهد شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴

به تازگی توسط منبع نامشخصی خبر رسیده است که استودیو Rockstar Games در حال کار بر روی محتوای داستانی جدیدی برای عنوان پر آوازه ی خود یعنی Grand Theft Auto V است. با جزئیات بیشتر در این مورد ، با ما همراه شوید.

منبعی ناشخص اعلام کرده است که قرار است علاوه بر محتوای Heists (همان مراحل دزدی) محتوای جدید دیگری هم برای عنوان Grand Theft Auto V منتشر شود. لازم است اشاره کنیم که تنها سر نخ این منبع این است که با Rockstar ارتباط نزدیکی دارد! این منبع نامشخص خبر خود را این چنین اعلام نمود:

ما مدت زمان زیادی است که در حال کار بر روی محتوای Heists هستیم و قبل از آن هم مدت زمان زیادی را برای بازسازی بازی برای کنسول های نسل بعدی صرف کردیم. اما ” از داستان شخصیت Michael ، Franklin و Trevor غافل نشده ایم.

پس از آن که درمورد تاریخ عرضه ی این محتوا سوال پرسیده شد ، در پاسخ به کاربران گفت:

هنوز تاریخ عرضه ی دقیقی برای این محتوا در دسترس نیست. اما Rockstar به زودی این محتوای جدید را معرفی می کند.

البته این موضوع در صفحه ی Instagram آقای Shawn Fonteno (همان شخصیت Franklin) هم دیده شد. ایشان گفته بودند:

به زودی به GROVESTREET باز می گردیم. منتظر ما باشید.

با این حساب احتمال انتشار محتوای جدیدی ، علاوه بر Heists ، برای عنوان GTA V وجود دارد و انتظار می رود که Rockstar در صدد معرفی کردن آن باشد. البته باید توجه داشته که این خبر تا این لحظه شایعه ای بیش نیست و باید دید که استودیوی Rockstar می خواهد چه کار کند. اگر مایل هستید تصاویر جدید منتشر شده از بازی را ببینید ، از طریق این لینک به صفحه ی آن منتقل شوید.

شایان ذکر است که محتوای قابل دانلود Heists قرار است که برای کنسول ها در تاریخ دهم مارس و برای PC در تاریخ چهاردهم آوریل منتشر گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید