پچ روز اول Evolve سه گیگ حجم دارد

۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲

اگر بازی Evolve را فردا تهیه می کنید، لازم است بدانید که پچ ۳ گیگا بایتی روز اول بازی را باید دانلود کنید. هدف پچ بهبود عملکرد کلی بازی و همچنین بهبود Hunters و Monsters عنوان شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در ادامه لیست کامل تغییرات را که مستقیما توسط Turtle Rock سازنده بازی، بیان شده است برای شما قرار داده ایم:

بالانس کردن بازی

ما به طور مداوم همه چیز را در پس زمینه تنظیم می کنیم تا هر Hunter و Monster ای تعادل داشته باشد. ما چیز های زیادی از اطلاعات جمع آوری شده از Big Alpha و Open Beta، آموختیم. اینها به ما کمک کردند که این بهبود ها را در بازی ایجاد کنیم‌.

بهبود هایی در بازی و لود شدن مراحل

در حالی که ما تلاش می کردیم تا نهایت استفاده را از انجین ببریم تا بهترین تجربه ممکن را برای شما فراهم کنیم، ما همچنین بر روی بازی کار کردیم تا عملکرد آن بر روی سیستم شما بهتر شود. این تغییرات شامل کاهش زمان لودها در بازی، بهبود matchmaking و شبکه بازی می شود.

درست شدن باگ های کلی

در جریان Big Alpha و Open Beta ما از شما درخواست کرده بودیم تا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید. ما باگ هایی را که در جریان تست ها پیدا کرده بودیم درست کردیم. ممنون که در بهتر کردن عنوان Evolve به ما کمک کردید‌.

Skin های Elite جدید

بعد از Big Alpha، ما می خواستیم که براساس بازخورد های شما دوباره بر روی Elite skin های Hunters و Monsters کار کنیم. نتایج آنها را در این پچ مشاهده می کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهم این است که آنها را باز کنید و به دست آورید.

ارتباط با برنامه THE EVOLVE HUNTERS QUEST

این پچ امکان ارتباط با برنامه THE EVOLVE HUNTERS QUEST را نیز به بازی اضافه کرده است. از طریق آن می تواند تکرار مسابقات را ببینید، نکته خوب این است که برنامه به صورت رایگان برای پلتفرمهای iOS, Android و Windows Phone در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید