سرورهای اختصاصی Evolve از دسترس خارج خواهند شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

با اینکه پیش از عرضه‌ی Evolve سر و صدا و هایپ زیادی حول محور آن وجود داشت، اما پس از عرضه تعداد بازیکنان آن به سرعت کاهش یافت و اکنون بعد از گذشت سه سال، توکی گیمز (۲K Games) اعلام کرده است که قصد قطع و غیر فعال کردن سرورهای اختصاصی این بازی را دارد.

به گفته‌ی توکی گیمز، سرورهای اختصاصی Evolve در ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) غیرفعال خواهند شد. در همین تاریخ، Evolve Stage 2 از روی استیم حذف شده و حالت Ranked Hunt و فروشگاه داخل بازی دیگر در دسترس نخواهند بود. همچنین باندل‌های پول مجازیِ داخل بازی از ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) موجود نخواهند بود. با این وجود، بازی‌بازان می‌توانند محتویاتی را که پیش از این تاریخ‌ها خریداری کرده‌اند، نگه دارند و حفظ کنند.

با این حال که سرورهای اختصاصی Evolve از ۱۲ شهریور از دسترس خارج می‌شوند، این عنوان چندنفره تمامی قابلیت‌ها و بخش‌های آنلاین خود را از دست نخواهد داد. بخش چندنفره‌ی Legacy Evolve به حالت همتا به همتا (P2P) تغییر می‌کند و به همین ترتیب، اکثر حالت‌های آنلاین و آفلاین بازی همچنان قابل بازی خواهند بود. اگر می‌خواهید کاملاً بدانید که چه چیزی در بازی باقی می‌ماند و چه چیزی نه، باید به وب‌سایت رسمی توکی گیمز مراجعه کنید.

Evolve هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید