به مناسبت تولد یک سالگی؛ کاپفا به کاربران هدیه می‌دهد

۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵

بازی رایانه‌ای “کاپ‌فا” به مناسبت تولد یک‌سالگی به کاربران هدیه می‌دهد، این بازی به صورت آنلاین برای گروه سنی3+ ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی به نویسندگی منصور بهجتی فعالیت خود را در میان گیم های آنلاین ایرانی از یک‌سال پیش آغاز کرده و به مناسبت تولد یک‌سالگی هدایایی را برای کاربران در نظر گرفته است.
تیم سازنده بازی کاپفا در وبسایت بازی به مناسبت یکمین سالگرد بازی آورده اند: خرسندیم که اولین سال تولد کاپفا را در کنار شما عزیزان جشن می گیریم . در این یک‌سال کاپفا سال پر فراز و نشیبی را سپری کرد و با کمک خداوند متعال و شما عزیزان سعی کردیم تا یک بازی ایرانی و جذابی را برای تمامی ایرانیان در سرتاسر دنیا آماده کنیم .
هچنین در این وبسایت آمده است: بازی کاپفا در یکم بهمن ماه سال 1392 شروع به کار کرد که در این یک سال با جذب بیش از 20 هزار کاربر و انجام تعداد زیادی بازی و پرداخت جوایز مختلف به کاربران خود توانست رضایت اکثر کاربران خود را جلب کند. در این یک سال همواره امکانات جدیدی به کاپفا اضافه شد و نسبت به نسخه اولیه تغییر و تحول بسیار زیادی را به خود دید . این قول را به شما عزیزان خواهیم داد تا زمانی که شما عزیزان پشتیبان کاپفا هستید ما به اضافه کردن امکانات جدید و به روز رسانی کاپفا را ادامه خواهیم داد .
تیم مدیریت بازی رایانه ای کاپفا اعلام کرده است : به مناسبت تولد یک سالگی کاپفا هدایایی برای کاربران در نظر گرفته است که شامل: “دریافت سکه‌های بیشتر در بازی تا2بهمن “،”دریافت2برابر سکه در بازی باخرید هزار تا 20هزار تومان “،”دریافت 3برابر سکه در بازی با خرید 20 تا50 هزار تومان”و” دریافت 4برابر سکه در بازی با خرید 50 هزار تومان “.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنی tp://www.cupfa.ir/news.php?id=114 مراجعه کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید